PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Fryzjerskie wybory Katy Perry

Fryzjerskie wybory Katy Perry
Fioletowe loki, różowe upięcie i proste cięcie z grzywką - to zaledwie próbka z bogatej kolekcji fryzur Katy Perry
© Getty Images

Przed kilkoma dniami, 25 października, Katy Perry świętowała kolejne urodziny. Z tej okazji prezentujemy kilka jej najciekawszych propozycji stylizacyjnych. Aktywna na scenie aktorka i piosenkarka często zmienia swój wizerunek, ale niezależnie od uczesania i koloru włosów, zawsze pięknie wygląda i zaraża uśmiechem.

 • Fryzjerskie wybory Katy Perry
  Katy Perry w pięknych ciemnych lokach
  © Getty Images

  W 2008 roku, dzięki singlowi „I Kissed a Girl”, Katy Perry stała się znana publiczności na całym świecie. W tym samym momencie pożegnała się także ze swym dotychczasowym wizerunkiem i wykonywaną muzyką gospel. Bo trzeba wiedzieć, że Katy przyszła na świat w Kalifornii jako córka nawróconych pastorów, którzy mieli za sobą burzliwą młodość. Jej rodzina to także wyjątkowa mieszanka - artystka ma korzenie portugalskie, niemieckie, irlandzkie i angielskie.

  Katy lubi zaskakiwać swoim wyglądem. Choć jej naturalny odcień włosów to ciemny blond, to w ostatnich latach jednak często go zmieniała, eksperymentując z blondem, fioletem, czernią. Jako doskonale radząca sobie na scenie performerka, dobrze wie, jak adaptować swój wygląd do nowych ról.

 • Upięcia Katy Perry

 • Fryzjerskie wybory Katy Perry
  Niezależnie od charakteru upięcia, twarz Katy zawsze wygląda błyskotliwie.
  © Getty Images

  Upięcia należą do ulubionych uczesań Katy. Nie jest to specjalnie zaskakujące, zważywszy na szerokie spektrum możliwości stylizacyjnych jakie oferują. Piosenkarka uwielbia uwodzić publiczność i w raz z każdym kolejnym występem odsłania swoje nowe oblicze.

  Katy w wersji glamour (po lewej): Na europejskiej premierze filmu dokumentalnego „Part of Me in 3D”, w lipcu 2012, Katy Perry zachwyciła dużej objętości kokiem. Niewielka złota opaska dodaje elegancji i stanowi ciekawy akcent.

  Romantyczna Katy (po środku): Na after-party premiery“Wielkiego Gatsby”, w maju 2013, Katy uwodziła plecionym upięciem zdobionym dziewczęcą koroną z kwiatów.

  Katy – elegancka i zadziorna (po prawej): Na festiwalu „iHeartRadio Music”, w 2013, Katy zaskoczyła stylizacją wzorowaną na Myszce Mickey - dwoma kokami upiętymi na szczycie głowy.

 • Koloryzacja według Katy Perry

 • Fryzjerskie wybory Katy Perry
  Katy Perry nie waha się przed zmianą koloru włosów na różowy, blond, brąz czy jakikolwiek inny
  © Getty Images

  Katy Perry zmienia kolory włosów niemal tak często jak uczesania.

  Pełen blasku róż (po lewej): Na uroczystości rozdania nagród MTV, European Music Awards 2011, upięła włosy w stylu retro, zachwycając połyskiem różowych włosów.

  Naturalnie wyglądający blond (po środku): Lansując swój własny zapach „MEOW!”, w grudniu 2011, Katy zaskoczyła publiczność występując w delikatnym odcieniu ciemnego blond.

  Niebieski (po prawej): Podczas uroczystości Grammy Awards 2012 Katy Perry uzyskała wyjątkowy efekt stylizacyjny, łącząc wysokie upięcie z kobaltowym niebieskim odcieniem włosów.

 • Fryzjerskie wybory Katy Perry
  Katy Perry lubi też eksperymentować z kolorowymi pasmami włosów
  © Getty Images

  Artystyczna natura różnokolorowych pasm bardzo dobrze pasuje do Katy, a odcienie uzupełniające są starannie dobrane.

  Ciemne włosy i dwa artystycznie wykorzystane odcienie (po lewej): Zielonkawo-niebieskie i czerwono-fioletowe odcienie pasm idealnie komponują się z falami na włosach Katy. Tą fryzurą zachwyciła w 2012 roku, na uroczystościach MTV Awards

  Kolorowy kucyk (po środku): W 2012 roku Katy wystąpiła w długich, jedwabistych, przedłużonych pasmach, mieniących się odcieniami zieleni, błękitu i różu.

  Swoboda i luz (po prawej): W czerwcu 2014 Katy Perry eksperymentowała ze swobodnie ułożoną wersją boba. Kilka dobrze ułożonych turkusowych pasm przyciąga uwagę i wprowadza element frywolności.