PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Linia A - nowy trend

Linia A - nowy trend
Aktorka Jenna Dewan Tatum wyznacza trendy asymetryczną, dłuższą wersją klasycznego boba
© Getty Images

Modny tuning: Jenna Dewa Tatum wybrała dłuższą wersję boba i asymetryczne cięcie. Dłuższe z przodu i krótsze z tyłu – modna linia cięcia w kształcie litery A, podkręca look nadając fryzurze wyrazisty, modny styl. Przedstawiamy najpiękniejsze stylizacje modnego trendu.

Zrób to sama! Jenna Dewan Tatum ma już za sobą wiele ciekawych doświadczeń: utalentowana aktorka i tancerka wystąpiła m. in. w przebojowym „Step Up” i serialu „Witches of the East End”. Uroda 34-latki sprawiła, że „jej chłopakiem jest sam Channing Tatum, znany w Hollywood jako Magic Mike. Jenna ma także dobry gust jeżeli chodzi o stylizacje. Bez wątpienia potwierdza to jej ostatni wybór fryzury. Ciecie w linii A to nowy poziom przedłużonej wersji boba: nowoczesny, modny i super trendy.

Linia A to asymetryczna (stąd A!) stylizacja , którapowoduje, że dłuższe włosy układają się zgrabnie wokół twarzy, stopniowo zmniejszając swoją długość ku tyłowi. Może nie jest to nowość, w końcu już od dłuższego czasu znamy tę wersję asymetrycznego cięcia, w której włosy z przodu są dłuższe od tych z tyłu głowy. Nowością jest jednak średnia długość włosów. Bardzo elegancka, kobieca i modna. Doskonała propozycja dla osób, które szukają odmiany, a nie radykalnej zmiany. Szyk i styl sam w sobie A-klasa!

Ekstra bonus: Jenna Dewan Tatum, w szeregu pochwał, zasługuje na jeszcze jedną. Za delikatne pasemka, które pozwalają uzyskać wspaniały efekt stylizacyjny, rozjaśniają twarz i powodują, że włosy wyglądają na pełne objętości. Pasma na górze są jaśniejsze i ciemnieją na końcach. Wspaniały pomysł! Pasemka + cięcie w linii A = początek nowego trendu!

W naszej fotogalerii przedstawiamy zróżnicowane stylizacje tego ciekawego trendu. 

 • Fotogaleria: Linia A

  Linia A: Delikatne fale

  © Getty Images  

  Linia A: Delikatne fale

  Magiczne: Na premierze “Magic Mike XXL”, Jenna Dewan Tatum przyciągała błysk fleszy, zdecydowanie odciągając uwagę od swojego męża. Delikatne fale nadały dłuższej wersji boba swobodny i bardzo mocny look. Włosy zamiast klasycznego przedziałka po środku, przedzielono z boku. Wskazówka: Pasemka na tak ułożonych włosach wyglądają wyjątkowo naturalnie. 

  Linia A: Swawolnie

  © Getty Images  

  Linia A: Swawolnie

  Zrób to jak Pike: Blondynka Rosamunda Pike (znanz z filmu „Śmierć nadejdzie jutro”Die Anather Day) ma patent na efekt wow. Zwłaszcza gdy mModnej fryzurze nadaje dodatkowo silnie kobiecy look. Nisko ułożony z boku przedziałek, nadaje cięciutworzy całkiem nowy wygląd. Włosy z przoduCzęść włosów układa widoczne są wtedy jedynie do przoduz jednej strony.  Po drugiejReszta jest dość swobodnie  schowanae są za uchem. Ta stylizacja wygląda szczególnie kobieco przy kręconych lub ułożonych w delikatne fale włosach. 

  Linia A: Spójna struktura

  © Getty Images  

  Linia A: Spójna struktura

  Japońska aktorka Eri Fukatsu stawia na purystyczny, pociągający i elegancki look. Propozycja bardzo klasyczna za sprawą sięgających brody włosów. Ta długość szczególnie mocno podkreśla asymetryczną linię włosów. Włosy są gładkie, lekko wywinięte na końcach. Precyzyjnie wykonany przedziałek nadaje fryzurze klarowną spójną strukturę.

  Linia A: Grzywka

  © Getty Images  

  Linia A: Grzywka

  W górę! Delikatnie ścięte końce, optycznie zwiększająja objęetość włosów. Jednak Prawdziwy efekt wow stylizacji nadaje jtej stylizacji dopiero ednak mikro grzywka. Dzięeki niej linia A nabiera wyrazistej tekstury. Uwypukla dDelikatne fale, które wyglądają młodzieńczo, swobodnie i pięknie. Do stylizacji tej delikatnej wersji boba z wyrazistą linią cięcia, przydadzą się pianka i lakier. Nadadzą fryzurze lekkość i swobodę. 

  Linia A: Wyraziście krótkie

  © Getty Images  

  Linia A: Wyraziście krótkie

  Klasycznie iI krótko: Na pokazach Haute Couture, Chanel zaproponował wyrazistą linię cięcia na krótkich włosach. Asymetrycznie cięte końce włosów stopniowo tracą na długości, począwszy od linii kości policzkowych ku tyłowi. Cięcie bardzo ostredosłowne, czyste - i bardzo w stylu lat 90-tych. Wyraziste, modne uczesanie można stylizować gładko, zdobiąc włosy biżuterią z motywami florystycznymi lub opaską.