PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Piękne fryzury Victorii Beckham – od pixie po boba

Piękne fryzury Victorii Beckham – od pixie po boba
Victoria Beckham w rozpuszczonych, zaczesanych na bok włosach (2014), falujących włosach (2010) i krótkim pixie (2009)
© Getty Images

17 kwietnia 2014 Victoria Beckham obchodziła swoje 40 urodziny. Ta uroczystość zainspirowała nas do przyjrzenia się fryzurom, które dotychczas nosiła gwiazda. Mieliśmy spory wybór, bo Victoria lubi eksperymentować z długościami, kolorem i stylizacjami włosów.

 • Modelka, projektantka i kobieta sukcesu Victoria Beckham lubi bawić się modą - zarówno w tradycyjnej jak i praktycznej wersji. Zawsze widzimy ja świetnie ubraną i perfekcyjnie wystylizowaną. Rzadko oglądamy ją bez wysokich obcasów. Kobiety na całym świecie rozpoznają jej styl. Nie dziwi więc, że sama jest inspiracją dla wielu z nich. Jej fryzury z pewnością trudno uznać za nudne. Lubi eksperymentować. Często zmienia długości, kolor i styl. William Cowper powiedział, ze różnorodność dodaje życiu pikanterii, a to zdanie wydaje się być mottem życiowym Victorii Beckham.

 • Victoria Beckham Wearing a Bob

 • Bob Victorii Beckham
  Bob należy do ulubionych fryzur Victorii Beckham. Dobrze wygląda w nim zarówno jako blondynka jak i brunetka.
  © Getty Images

  Po porzuceniu kariery wokalnej w zespole Spice Girls, Victoria Beckham miała wiele pomysłów na siebie. Jej sięgający brody bob inspirował wiele kobiet do tego, by zmienić fryzurę. Victoria Beckham nosiła tą fryzurę w wielu odcieniach, od brązu po platynowy blond.

  Na filmie ekspert Schwarzkopf pokazuje jak łatwo stylizować boba po myciu włosów.

 • Film: Trzy sposoby na stylizację boba

 • Victoria Beckham and her Pixie Hairstyle

 • Pixie Victorii Beckham
  Victoria Beckham wie jak w designerski sposób stylizować nawet krótkie pixie (2008)
  © Getty Images

  To pixie zapoczątkowało światowy trend. Kobiety na nowo odkryły krótkie fryzury. Oczywiście Victoria także była widywana w tej fryzurze. Przez kilka lat eksperymentowała ze stylizacjami i dzieleniem włosów, mierzwieniem ich i wygładzaniem. Jak designerka taka jak Victoria Beckham mogłaby poprzestać na jednej stylizacji nawet w przypadku krótkich włosów?

 • Victoria Beckham w długich włosach

 • Victoria Beckham w długich włosach
  Zmienność mogłaby być drugim imieniem Victorii Beckham. Na zdjęciach widzimy ja w nisko związanym końskim ogonie, eleganckim upięciu i związanym z boku warkoczu (wszystkie zdjęcia z 2012 roku)
  © Getty Images

  Długie włosy dają niemal nieograniczone możliwości stylizacji. Nisko wiązany kucyk z kilkoma luźno wymykającymi się pasmami okalają twarz aktorki. W upięciu stawia na elegancję, ale kilka pasm luźno wypuszczonych przy szyi nadaje stylizacji odpowiednią lekkość. Uczesany z boku warkocz ma wyjątkowo frywolny charakter. Ciekawe jaką teraz stylizacją nas zaskoczy?