PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Złote Globy 2014: Piękne fryzury gwiazd

Złote Globy 2014: Piękne fryzury gwiazd
Sofia Vergara, Sandra Bullock i Hayden Panettiere (od lewej do prawej) na uroczystości wręczenie Złotych Globów zachwyciły pięknymi fryzurami.
Wyobraź sobie, że jesteś jednym z gości na uroczystości rozdania Złotych Globów w hotelu Hilton w Beverly Hills w Los Angeles. Dla międzynarodowej branży filmowej i telewizyjnej, to właśnie ta uroczystość ustanawia standardy dla pozostałych. Na tegorocznej, 71 –wszej uroczystości z pewnością nie zabrakło prawdziwych gwiazd. To właśnie rozdanie Złotych Globów jest świetną okazją by sprawdzić jakie fryzury są modne.
 • Na uroczystości rozdania Złotych Globów pojawiają się najbardziej rozpoznawalne i znane gwiazdy branży rozrywkowej. Dla nich jest to nie tylko zaszczyt, ale także szansa by pokazać się z najlepszej strony przed szeroką publicznością. Przypatrując się tegorocznym fryzurom, zauważyliśmy niezwykłą popularność precyzyjnych przedziałków, wykonanych z boku głowy. Wiele kobiecych głów zdobiły także grzywki - często długie i zaczesane w poprzek czoła (jak u Sandry Bullock i Julianny Margulies). W innej wersji grzywki swobodnie opadały na twarz (Reese Witherspoon i Constance Zimmer). Wśród popularnych uczesań znalazł się też bob. Wśród stylizacji pojawiły się długie proste boby, falujące podczepiane i okrągłe z grzywką. Hayden Panettiere, podobnie jak wiele innych gwiazd, wybrała precyzyjnie stylizowany bob o dużej objętości. Tapirowane włosy nad czołem zaczesano do tyłu.

  W naszej fotogalerii prezentujemy piękne fryzury podpatrzone na głowach gwiazd w trakcie uroczystości rozdania Złotych Globów 2014.

 • Fotogaleria: Piękne fryzury – Złote Globy 2014

  Złote Globy 2014: Amy Poehler

     

  Złote Globy 2014: Cate Blanchett

  Cate Blanchett odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki dramatycznej za rolę w filmie „ Blue Jasmine”. Podobał nam się jej podwijany bob o wyraźnych, delikatnych konturach.

  Złote Globy 2014: Constance Zimmer

     

  Złote Globy 2014: Constance Zimmer

  Amerykańska aktorka Constance Zimmer jest znana przede wszystkim ze swoich ról w serialach telewizyjnych Grey’s Anatomy’ i ‘Boston Legal’. Na uroczystości wręczenia Złotych Globów pokazała jak łatwo można łączyć styl i glamour. Jej prosty, zaokrąglony bob z zaczesaną na bok grzywką idealnie pasowała do asymetrycznej, czarno – białej sukni.

  Złote Globy 2014: Julianna Margulies

     

  Złote Globy 2014: Julianna Margulies

  Aktorka Julianna Margulies postawiła na klasyczną elegancję w swobodnym wydaniu. Podwinęła ciemne włosy, układając je w kok. Kilka swobodnie wypuszczonych kosmyków dodaje stylizacji miękki, kobiecy rys. Włosy ułożone w poprzek czoła tworzą czystą, prostą linię i łączą się z włosami z boku głowy, kontrastując z kokiem.

  Julianna Margulies po raz piąty była nominowana w kategorii „Najlepsza aktorka dramatyczna” za rolę w serii „The Good Wife’. Nagrodę zdobyła w 2010 roku. Tym razem otrzymała ją inna aktorka.

  Złote Globy 2014: Reese Witherspoon

     

  Złote Globy 2014: Reese Witherspoon

  Reese Witherspoon zdobyła już trzy Złote Globy (ostatnio w 2006 roku za role w biografii „Walk the Line”). W równo ściętych długim bobie wyglądała niezwykle naturalnie i uroczo. Zaczesana na bok grzywka podkreśla swobodny charakter stylizacji.

  Złote Globy 2014: Carly Steel

     

  Złote Globy 2014: Carly Steel

  Aktorka i prezenterka Carly Steel zachwyciła pełnym objętości upięciem. Jasne pasemka dodają fryzurze głębi.

  Złote Globy 2014: Julie Delpy

     

  Złote Globy 2014: Julie Delpy

  Julie Delpy pokazała się w klasycznym koku, ułożonym w codziennym stylu. Przedziałek po środku i kilka swobodnie układających się kosmyków łagodzą linie uczesania.

  Utalentowana francuska aktorka po raz pierwszy była nominowana do Złotych Globów za rolę w filmie „ Przed wschodem słońca”. Tym razem nie otrzymała wyróżnienia.  

  Złote Globy 2014: Amy Poehler

     

  Złote Globy 2014: Amy Poehler

  Uznana, współprowadząca uroczystość Amy Poehler (druga moderatorką była Tina Fey ) ułożyła włosy w czesany z boku koński ogon. (W ubiegłym roku ułożyła z boku kok). Ta niewyszukana fryzura pasuje do jej stylu.

  Amy Poehler była nominowana do nagrody w kategorii “ Najlepsza aktorka komediowa”. Tym razem otrzymała upragniona nagrodę.