PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Kolor włosów: czerwień czy chłodny brąz?

Kolor włosów: czerwień czy chłodny brąz?
Rudowłosa Bryce Dallas Howard lubi zmieniać co jakiś czas odcień swoich kosmyków. Na zdjęciach widzimy ją w odcieniach czerwieni i chłodnym brązie.
© Getty Images

Jak często stajesz przed lustrem zastanawiając się nad zmianą koloru włosów lub pytasz o poradę najlepszą przyjaciółkę? Nowy kolor zmienia styl i wygląd. Aktorka Bryce Dallas Howard zmieniła naturalną czerwień włosów na chłodny brąz. Który kolor bardziej do niej pasuje? Zapraszamy do dzielenia się opiniami.

  • Nominowana do Złotych Globów aktorka i reżyserka Bryce Dallas Howard jest córką producenta filmowego Rona Howarda. Mimo powiązań rodzinnych, na sukces w filmowym świecie zasłużyła ciężką pracą. Rozgłos przyniosły jej role w 'Twilight', 'The Village', i 'Spiderman 3'.

    Aktorka przyciąga uwagę nie tylko swoim talentem, ale także zmieniającym się co jakiś czas czerwonym odcieniem włosów.

    Włosy Bryce Dallas Howard mają naturalny czerwony odcień. Umie też wydobyć pełnię piękna tego najbardziej wyjątkowego koloru włosów. Podkreśla je rozjaśniając pasemka lub łącząc naturalny odcień z dodatkowymi kolorami. Aktorka lubi eksperymentować z truskawkową czerwienią. Teraz postawiała na dobre cięcie i zmieniła kolor asymetrycznego boba na brązowy. 

    W której fryzurze wygląda korzystniej? Podziel się z nami swoją opinią.