PL_SK_Professionel_Link_160x31
Trendy Looks 2017

Styl berlińskich ulic

Styl berlińskich ulic
Kreatywność i wyczucie – tak można określić style mody jakie dominują na berlińskich ulicach. Poznajcie blogerkę Jeannette, która dzieli się własnymi pomysłami na stylizacje i fryzury.
© Josephine Rath

Spacer po ulicach metropolii może przynieść całe bogactwo inspiracji. Udaliśmy się na modowe safari po ulicach Berlina i poszukiwaliśmy ciekawych pomysłów na uczesania. Efekty tej wyprawy możecie prześledzić poniżej.

 • Obowiązujące hasło stylizacji brzmi tu: daj się zauważyć. Berlin jak żadne inne niemieckie miasto może pochwalić się prawdziwym wyczuciem trendów i mody. Jest tu miejsce dla wszystkich – awangardy, wielbicieli hippisów i świadomych swojego własnego stylu indywidualistów. W Berlinie można eksperymentować: np. włosy na końcach mogą mieć wszystkie kolory tęczy, a inne uczesania zdobią elektryzujące dodatki. Najlepsze jest to, że najbardziej kreatywne stylizacje spotykają się tu z perfekcyjnie ułożonymi fryzurami starszych pań.

  Zapraszamy do naszej fotogalerii i spojrzenia na świat mody berlińskich ulic.

 • Fotogaleria: Fryzury na ulicach Berlina

  Street Hairstyles in Berlin

  © Josephine Rath  

  Fryzury na ulicach Berlina: Częściowe upięcie

  Większość fryzur jakie oglądaliśmy na ulicach Berlina była po prostu ładna i prosta. Np. ta młoda kobieta zebrała włosy z przodu i upięła wysoko na głowie, a pozostałe pasma włosów układały się swobodnie przed ramionami. Wyjątkowym elementem tego upięcia jest kok.

  Street Hairstyles in Berlin

  © Josephine Rath  

  Fryzury na ulicach Berlina: Kolor

  Berlin stawia na kolor. Na ulicach spotkamy więc pełną gamę odcieni: od platynowego blondu po rubinową czerwień.

  Street Hairstyles in Berlin

  © Josephine Rath  

  Fryzury na ulicach Berlina: Ekstrawagancki Ombre

  Jednak nawet mainstream nosi ekstrawaganckie stylizacje. Tutaj widzimy naturalny odcień brązu przechodzący na końcach w turkus.

  Street Hairstyles in Berlin

  © Josephine Rath  

  Fryzury na ulicach Berlina: Dodatki

  Te perłowe dodatki (zdjęcie po lewej) są eleganckie, ale niekoniecznie perfekcyjne. Widzieliśmy za to opaski (na zdjęciu po prawej) a także inne dodatki, które dodają uroku oraz elegancji upięciom i częściowym upięciom.

  Street Hairstyles in Berlin

  © Josephine Rath  

  Fryzury na ulicach Berlina: Undercut

  Podobnie jak występująca w konkursie Eurowizji 2014 Ela Steinmetz, mieszkanki Berlina stawiają na blond i undercut.