PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Modelki w nowych fryzurach

Modelki w nowych fryzurach
Lindsey Wixson i Sasha Luss eksperymentują z nowymi fryzurami. Tutaj testują delikatne fale.
© Getty Images & indigitalimages.com

Na wybiegach modelki często lansują nowe trendy modowe, akcesoria i fryzury, które będą modne w nadchodzącym sezonie. Modelki Lindsey Wixson, Sasha Luss i Anna Ewers to twarze doskonale znane z pokazów mody. Prezentujemy  ich sylwetki i uczesania.

 • Hairstyles of Models
  © Getty Images

  W modelingu zmiana fryzury może stanowić zwrot w karierze. Bujna grzywka pomogła kiedyś Lindsey Wixson wejść do świata mody - jej stylowy shag na dobre spopularyzował cieniowane cięcie tego typu. Lindsay wie co dobre i niejednokrotnie jej styl stawał się popularny, jak np. ostatnia pofalowana wersja firmowej fryzury.

  Po lewej: Lindsey Wixson w swojej charakterystycznej fryzurze

 • W naszej fotogalerii znajdziecie fryzury innych topowych modelek, które podbijają świat mody.

 • Fotogaleria: Fryzury modelek

  Fryzury modelek: Anna Ewers

  © indigitalimages.com  

  Fryzury modelek: Anna Ewers

  W wywiadach Anna Ewers jawi się jako osoba nieco zdystansowana, wręcz nieśmiała. Na wybiegach jest jednak w swoim żywiole - błyszczy. Młoda niemiecka modelka wie jak zachowywać się w błysku fleszy. Jej śmiały styl modelowania eksperci porównują do image nawet takich gwiazd jak Claudia Schiffer.

  Jej ulubione fryzury są swobodne, czasem z przedziałkiem po środku głowy. W stylizacji wzorowanej na latach 60-tych (zdjęcie po lewej), widać jak lekko tapiruje włosy u nasady. W tych długich, układających się w fale włosach, Anna przypomina francuską gwiazdę Brigitte Bardot. Na zdjęciu po prawej pokazuje się nam za to w gładko zaczesanych włosach.

  Fryzury modelek: Vanessa Moody

  © indigitalimages.com & Getty Images  

  Fryzury modelek: Vanessa Moody

  Amerykańska modelka Vanessa Moody prezentuje się raz jako typowa dziewczyna z sąsiedztwa (po lewej), a potem, niczym klasyczna ikona piękna (po prawej). Duże delikatne fale i grzywka wpisują się doskonale w ten pierwszy wizerunek, a zaczesane do tyłu włosy podkreślają urok nowoczesnej kobiety.

  Fryzury modelek: Sasha Luss

  © Getty Images & indigitalimages.com  

  Fryzury modelek: Sasha Luss

  Porcelanowa cera i pełne usta – to znaki rozpoznawcze Sashy Luss, która, jak mówią, urodziła się, by być modelką. Jej styl jest chyba równie zmienny jak prezentowana przez nią współczesna moda. Jasne włosy, często przedzielone po środku (po lewej), doskonale pasują do rysów tej pochodzącej z Rosji modelki. Gładko ułożona fryzura jest ciekawym akcentem tej stylizacji. Natomiast propozycja w stylu lat latach 70-tych (po prawej) jest najnowszym uczesaniem Sashy. Sięgającym ramion, cieniowanym włosom towarzyszy krótka grzywka.

  Fryzury modelek: Edie Campbell

  © indigitalimages.com & Getty Images  

  Fryzury modelek: Edie Campbell

  Edie Campbell jest teraz rozchwytywana. Jej często zmieniające się uczesania doskonale wpisują się w wizerunek modelki. Pochodząca z Londynu Edie zaczynała swoją karierę w długich włosach z grzywką przypominających hipisowską modę. Później, nie tylko zmieniła kolor włosów na ciemny, ale i polubiła stylizacje grunge (po lewej). Aktualnie nosi ciemny odcień blond i przedłużoną, cieniowaną wersję boba.

  Fryzury modelek: Binx Walton

  © Getty Images  

  Fryzury modelek: Binx Walton

   

  Binx Walton ma wyjątkowy look - łączy w nim nieco zawadiacką elegancję i delikatny kobiecy wdzięk. Ten styl sprawił, że znajduje się w pierwszej lidze światowych modelek i to niezależnie od tego czy nosi długie, zmierzwione włosy (po lewej) czy gładko zaczesane na bok, z grzywką przechodzącą przez czoło (po prawej).

 • Lindsey Wixson, mnodelka o wielu twarzach

 • Modelki w nowych fryzurach
  Zadziornie, frywolnie, kobieco, Lindsey Wixson ma wiele oblicz, które nieustannie zmienia.
  © Getty Images

  Wracamy do Lindsey Wixson, która karierę w modelingu rozwinęła dzięki swej wyjątkowej urodzie: atrakcyjnym, pełnym ustom, seksownej przerwie między jedynkami oraz uwodzącej, owalnej oprawie oczu. Choć te cechy nie są typowe dla modelek, Amerykanka wie jak je odpowiednio wykorzystać. I chyba wszystko co wiąże się z jej osobą jest wyjątkowe – od twarzy po uczesanie.