PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Nowy Trend: Wob

Nowy Trend: Wob
Na fali: Vanessa Hudgens i modny wob
© Getty Images

Świeżo, młodo i z klasą. Oto stylizacyjny hit tego sezonu - bob i fale w jednym, w skrócie wob (z ang. wavy bob). Taka fryzura zdobi piękne głowy Vanessy Hudges, Jennifer Lawrence i wielu innych. Zdradzamy jak gwiazdy stylizują boba, układając go jednocześnie w delikatne fale. Uwaga, to jest łatwe!

 • Poznajcie woba – młodszego brata popularnego boba. Gorący trend całkowicie zdominował ostatnio swoją klasyczną wersję. Gwiazdy i styliści dali się uwieźć urokowi fal i boba połączonych razem. My też nie mogliśmy się mu oprzeć. Skąd ten entuzjazm? Daje nieskrępowaną wolność, pozwala wyrwać się sztywnym regułom stylizacji i cieszyć się modą. 

  Jennifer Lawrence, Ashley Benson i inne gwiazdy zapraszają do poznania nowego trendu.

 • Nowy Trend: Wob

  Nowy Trend: Wob

  © Getty Images  

  Klasyczny, krótki wob: Jennifer Lawrence

  Długie, krótkie, długie – Jennifer Lawrence jest bohaterką nie tylko ekranów kinowych i gwiazdą Hollywood. Znana jest także z częstych zmian fryzur. Od zapierających dech krótkich fryzur, po ciemną bujną grzywę , a w 2014 roku odkryła właśnie połączenie fal i boba. Dzisiaj te stylizacje wyglądają dokładnie tak, jak nosiła je już rok wcześniej Jennifer. Długość do szyi i przedziałek po środku w połączeniu z delikatnymi falami. Bob w stylu Jennifer Lawrence podkreśla kobiece rysy twarzy i doskonale komponuje się ze swobodną stylizacją boho. Taka fryzura dobrze pasować będzie także do swetra, dżinsów, bluzki. Spróbuj i Ty!

  Nowy trend: Wob

  © Getty Images  

  Clavi-wob: Ashley Benson

  Aktorka Ashley Benson też jest prawdziwym kameleonem. Znana ze swego zamiłowania do zmian stylizacji Ashley, musiała wypróbować także wersję woba. Aktorka nadaje tej stylizacji całkowicie nowy look, gdyż nosi lekko wydłużoną wersję boba – jak clavi-cut sięga obojczyków. Fantastycznie: Fale zaczynają się od linii brwi, a ciemniejsze włosy u nasady prezentują się doskonale.

  Nowy trend: Wob

  © Getty Images  

  Ukryty wob: Haley Bennett

  Te z Was, które nie mają ochoty sięgać po nożyczki, też mogą cieszyć się nowym trendem. Wystarczy podwinąć włosy, zrobić dyskretny przedziałek, ułożyć fale w stylu Haley Bennett i stworzyć w ten sposób prawdziwie Hollywoodzki look. Aby stylizacja się udała, włosy powinny sięgać co najmniej ramion. Przedziel je z boku i ułóż fale za pomocą lokówki o dużej średnicy. Upnij z tyłu kucyk, wiążąc gumk∂ na samum końcu i podwiń włosy. Całość upnij wsuwkami. 

  Nowy Trend: Wob

  © Getty Images  

  Boczny wob: Julianne Hough

  Transformacja urpdy: Julianne Hough po cichu żegna się z pixie i zmienia fryzurę na wob. Dzięki tej stylizacji i falom, zróżnicowane długości włosów są prawie niezauważalne. Efekt – pełnia objętości,i wyjątkowy styl. Wskazówka : Ułóż przedziałek w zygzak i zaczesz włosy na bok, zawijając je po jednej stronie za ucho, a potem upnij je wsuwkami. Doskonały efekt stylizacyjny, który podkreśli także np. noszone dodatki, biżuterię. 

  Nowy Trend: Wob

  © Getty Images  

  Sombré wob: Ashley Greene

  A to dopiero “rodzinny” mix! Wob to brat boba, poznał tu młodszą siostrę ombre, sombre, która oferuje bardziej naturalne, łagodne przejścia kolorystyczne. Jak widać takie rodzinne więzi są bardzo modne. .Dlatego lubi je np. Ashley Greene. Rozjaśnione końce i modny wob w dłuższej wersji – to jej wybór. Sombre nadaje lekkim falom woba głębię i elegancki szyk.

 • O wobie słów kilka

  Sygnał płynący od gwiazd jest bardzo wyraźny: Jestem piękna, silna i kocham zabawę. Obcinam więc włosy i układam na nich fale. Wob jest szykowny i stylowy Tak np.Vanessa Hudges na dobre rozstała się z wizerunkiem nastolatki. Żegnaj filmowa Violetto, witaj kobieto!

 • Zalety woba:

  – Pasuje do każdego kształtu twarzy

  – Odpowiedni do wszystkich tekstur

  – Pozwala stylizować zróżnicowane looki

  – Nie wymaga wielkiego wysiłku

 • Fale tworzone lokówką czy plażowy look – jak ułożyć włosy i które fale będą najlepiej pasować do Twojego wyglądu? Radzi nasz ekspert Armin Morbach

 • Video: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki

 • Video: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki