PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Blogerki wybierają proste cięcie

Blogerki noszą proste cięcia włosów
Stylizacje Anne można śledzić na jej blogu Les Attitudes. Dla swoich średniej długości włosów, blogerka wybrała proste cięcie i długą prostą grzywkę, która przykrywa brwi.
© Anne / Les Attitudes

Proste cięcie przestało być zarezerwowane wyłącznie dla dziewczynek. Jest teraz stylową propozycją dla blogerek i kobiet w każdym wieku. Ikony stylu takie jak Jane Birkin czy Suvi Koponen wyznaczają właśnie trend na proste cięcie.

Zmiana cieniowania włosów na rzecz ich prostego cięcia to jeden z delikatnych sposobów na enie wyglądu fryzury bez konieczności wykonywania radykalnych ruchów. Ta stylizacja przemawia do wielu młodych kobiet z blogosfery. Sprawdź czy chcesz ją wypróbować.

 • O prostym cięciu

  W prostym cięciu, końce włosów są precyzyjnie wyrównane do jednej długości. To rozwiązanie sprawdza się dobrze przy większości fryzur i struktur. Jest szczególnie praktyczne dla kobiet o delikatnych włosach, którym nadaje większą objętość niż dzieje się to w przypadku cieniowania.

 • Fryzury pasujące do prostych końcówek

  Proste cięcie włosów wygląda równie dobrze w połączeniu z gładko zaczesanymi włosami jak i falami. Nawet tradycyjny pewniak – koński ogon nabiera objętości i sprawia wrażenie mniej codziennego, gdy jego końce są proste. Końskie ogony i koki czesane na prosto obciętych włosach są łatwiejsze w układaniu, a z fryzur nie wymykają się pojedyncze kosmyki.

 • Blogerka Anne z prostym cięciem włosów

 • Blunt Cut
  © Anne / Les Attitudes

  Anne znana jest jako autorka bloga Les Attitudes. Swoje średniej długości włosy nosi kręcone, falujące lub proste, dopasowując je do noszonego stroju. Włosy kręcone idealnie pasują do kolorowej letniej sukienki, a proste do skórzanej kurtki. Fryzura pasuje do owalnej twarzy Anny i daje ogromne możliwości stylizacji. W wersji z kręconymi włosami, skręt włosów rozpoczyna się dopiero od wysokości oka, a u nasady pasma są proste.

 • Blogerka Audrey z prostym cięciem włosów

 • Blunt Cut
  © Audrey Rogers / Frassy

  Blog Audrey nazywa się Frassy. Audrey lubi eksperymentować z nowymi fryzurami. Od dłuższego czasu równo obcina końce swoich włosów, nosząc je swobodnie, wiążąc w kucyk lub upinając w kok. Swoje fryzury dopasowuje do własnych wyborów modowych. Jej styl może być swobodny lub elegancki, ale zawsze figlarny i prosty. Audrey przyznała, że lubi „ proste fryzury, które wyglądają dobrze i trochę zadziornie”.

 • Blogerka Leonie w prostymi końcami włosów

 • Blunt Cut
  © Leonie Gerner/ La Leonella

  Blogerka Leonie pokazuje jak dobrze mogą wyglądać prosto ścięte końce włosów sięgające ramion. „Eksperymentuję z miękkimi falami i czasami obcinam włosy nad linią czoła”, mówi Leonie. ”Gdy moje włosy są dostatecznie długie, lubię je zaplatać w frywolny sposób lub nosić kapelusz. Przede wszystkim unikam surowych fryzur. W ogóle do mnie nie pasują.” Leonie lubi kobiecy styl, nawiązujący do złotych czasów rock & rolla. Blog ‘La Leonella’ pokazuje wiele twarzy Leonie.  

 • Linki:

  Blog Anny >> Les Attitudes

  Blog Audrey  >> Frassy

  Blog Leonie  >> La Leonella