PL_SK_Professionel_Link_160x31
 • Czyste włosy: mycie i pielęgnacja

  Twoje włosy lubią być traktowane delikatnie i z miłością. Poniżej zebraliśmy najlepsze wskazówki i porady, dotyczące mycia i pielęgnacji włosów długich i kręconych. Zdradzimy jak zapewnić rewelacyjny połysk Twoim włosom. Zajrzyj do naszego słownika. Tam dowiesz się więcej o poszczególnych produktach do pielęgnacji włosów, ich składnikach oraz sposobie ich działania.

  Mycie i pielęgnacja
 • Bądź delikatna: suszenie i wygładzanie

  Czy codzienne suszenie niszczy włosy? Czy prostownice sprawiają, że włosy stają się szorstkie? Czy podgrzewane wałki mogą spowodować rozdwajanie się końcówek? Co trzeba wiedzieć na temat stosowania lokówki? Tutaj znajdziesz informacje na temat ochrony włosów przed uszkodzeniami oraz porady, dotyczące suszenia i prostowania włosów w troskliwy i delikatny sposób.

  Suszenie i wygładzanie
 • Szybki sposób na ochronę i pielęgnację włosów

  Pielęgnacja włosów jest bardzo ważna. Równie ważna jest znajomość różnicy między regeneracją i pielęgnacją włosów. Przy jakim rodzaju włosów sprawdzi się produkt bez spłukiwania? Kiedy włosy potrzebują maski? Nasze wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów, pomogą zadbać o osłabione przez zimę włosy i dopieścić je. Znajdziesz tu również porady jak wzmocnić włosy.

  Ochrona i pielęgnacja włosów