PL_SK_Professionel_Link_160x31
 • Wspaniały wygląd każdego dnia

  Podobają Ci się super krótkie włosy? Tutaj znajdziesz najpiękniejsze cięcia i najmodniejsze stylizacje. Pokażemy Ci wszystkie najlepsze fryzury dla włosów krótkich i długich. Opowiemy o najnowszych trendach i zdradzimy, co będzie modne w kolejnych sezonach. Pójdziemy jednak jeszcze dalej! Krok po kroku pokażemy jak sama możesz stworzyć modny wygląd w domu.

  Trendy w stylizacji fryzur
 • Gwarancja w pakiecie

  Czy czujesz się zagubiona, gdy masz „nanieść na włosy niewielką ilość wosku”? Twój fryzjer pozostaje głuchy na to, co mówisz? Czy Twoja kreatywność w wykorzystaniu suszarki, ogranicza się do zwiększania temperatury powietrza, a nie objętości włosów? Nie martw się, jest nadzieja. Zajrzyj do naszej skarbnicy profesjonalnych porad i wskazówek, które nie wymagają dużej ilości czasu i wysiłku.

  Porady i wskazówki
 • Dla prawdziwych mężczyzn

  Zasady są powszechnie niedoceniane, a przecież czasami poprawiają życie. To jest podwójnie prawdziwe w przypadku stylizacji włosów. Przedstawiamy dziesięć bardzo cennych zasad stylizacji męskich włosów. Jeśli uważasz, że można to zrobić omijając zasady, przemyśl to jeszcze raz! Zastosuj je na próbę, a już nigdy z nich nie zrezygnujesz.

  Przewodnik po stylizacji