PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Gwiazdy w prostych i kręconych włosach

Niektóre gwiazdy lubią zmiany wyglądu i stylizacji. Proste włosy jednego dnia, kręcone następnego – takie zmiany z pewnością nie przejdą niezauważone i są znacznie bardziej widoczne niż nowy kolor czy cięcie.

 • Gwiazdy często udowadniają, że fryzury wcale nie muszą być bardzo wyrafinowane czy kreatywne by zostać zauważone. Zwyczajna zmiana struktury – z prostych na kręcone – znacząco zmienia wygląd. Widać to na przykładzie modelki Georgii May Jagger. Decyzja o prostych lub kręconych włosach może zdradzać różne strony osobowości.

 • Jak nosić piękne proste włosy

  Miękkie, lśniące, proste włosy są piękne. Zależnie od stylizacji i dobranego makijażu mogą wyglądać elegancko lub kobieco i zalotnie. Jeżeli zapragniesz choć przez jeden dzień wyglądać jak uczennica wygładź i wyprostuj włosy. 

  Włosy będą wyglądać pięknie, jeżeli będą zdrowe i lśniące. Szczególnie jest to widoczne w przypadku prostych włosów. Gdy zabraknie maskujących fal czy loków, każdy najdrobniejszy szczegół staje się wyraźny. Jednak nawet loki nie są w stanie ukryć rozdwojonych końcówek, braku połysku i przetłuszczonych włosów. Odpowiednie nawilżenie włosów i stosowanie produktów nabłyszczających nadadzą potrzebną prostym włosom miękkość. Przed stylizacją prostownicą konieczne jest zastosowanie produktów termoochronnych.

  Na filmie ekspert Schwarzkopf Armin Morbach wyjaśnia jak wzmocnić włosy.

 • Film: Jak suszyć i prostować włosy

 • Jak stylizować pięknie skręcone włosy

  Burza loków na głowie nie pozwala nikomu przejść obojętnie. Loki nie tylko określają styl, ale tworzą wrażenie frywolności i pełni życia. Fale i loki mają występują w wielu rodzajach. Są więc fale w stylu lat 20-tych, morskie, sprężynki, zmierzwione i łagodne. Puder dodający objętości podkreśli skręt włosów, a lakier pozwoli zachować ich kształt.

  Na filmie ekspert Schwarzkopf, Armin Morbach pokazuje jak stworzyć naturalnie wyglądające loki.

 • Film: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki

 • Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej fotogalerii, na których uchwycono zmianę struktury włosów – od prostych po kręcone i odwrotnie.

 • Fotogaleria: gwiazdy w transformacji

  Proste czy kręcone - Gabriella Wilde

  © Getty Images  

  Proste czy kręcone - Gabriella Wilde

  Gabriella wygląda stylowo zarówno w prostych jak i falujących włosach.

     

  Proste czy kręcone - Olivia Palermo

  Świadoma modowych trendów Olivia Palermo często nosi proste lśniące włosy z przedziałkiem po środku głowy. Jednak od czasu do czasu całkowicie zmienia fryzurę, układając włosy w sprężyste loki. Ta fryzura z przedziałkiem z boku głowy świetnie sprawdza się na wielkich galach i na specjalne okazje.

  Proste czy kręcone - Vanessa Hudgens

  © Getty Images  

  Proste czy kręcone - Vanessa Hudgens

  Vanessa Hudgens ma w zwyczaju częste zmiany koloru włosów z ciemnych na jasne i z długich na krótkie. Aktualnie nosi długie, ciemne włosy. Aktorka lubi eksperymentować z prostymi i kręconymi pasmami.

  Proste czy kręcone - Clémence Poésy

  © Getty Images  

  Proste czy kręcone - Clémence Poésy

  Francuska aktorka Clémence Poésy ma długie blond włosy, które nosi wyprostowane lub skręcone w loki. Wiąże ja koński ogon lub nosi rozpuszczone. Niezależnie od uczesania, jej stylizacje zawsze mają paryski styl.

  Proste czy kręcone - Nicole Richie

  © Getty Images  

  Proste czy kręcone - Nicole Richie

  Wygląd Nicole Richie odzwierciedla jej aktualny styl życia żony i matki dwojga dzieci. Jej wygląd jest bardziej intrygujący niż kiedykolwiek wcześniej. Córka piosenkarza soul Lionela Richie ma swój własny styl. Uważana jest powszechnie za ikonę mody. Tutaj widzimy ją w długim bobie w wersji z prostymi i kręconymi włosami. Obydwie stylizacje pasują jej doskonale.

  Proste czy kręcone - Alexis Bledel

  © Getty Images  

  Proste czy kręcone - Alexis Bledel

  Niebieskie, lśniące oczy są jej znakiem rozpoznawczym. Ale dzięki fryzurze staje się mniej anielska. Aktorka Alexis Bledel obcięła długie włosy, stawiając na nowoczesny bob. Prostuje pasma uzyskując elegancki, zadziorny styl lub kręci je, gdy woli bardziej łagodny, kobiecy styl.