PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Niewielka zmiana, duży efekt

Niewielka zmiana, duży efekt
Emilia Clarke widywana jest w różnych upięciach. Na zdjęciu po lewej w gładko ułożonej eleganckiej stylizacji, zdjęcie z prawej podkreśla młody wygląd aktorki.
© Getty Images

Masz ochotę na zmianę wyglądu, ale nie masz zamiaru obcinać włosów? Proponujemy niewielkie modyfikacje stylizacji, które mogą całkowicie odmienić Twój look. Dodanie przedziałka czy zabawa strukturą włosów pozwalają na szybką, prostą zmianę stylizacji.

 • Niewielka zmiana fryzury może wywołać wielką zmianę w Twoim wyglądzie. Drobna innowacja w stylizacji pozwoli odmienić wygląd fryzury i stworzyć nowy image. Zamieniając rozpuszczone swobodnie włosy na wyrafinowane upięcie, odsłonisz drugą stronę Twojej osobowości. Prostowanie włosów lub kreowanie loków czy zmiana koloru, nie tylko odmienią Twój wygląd, ale także zwrócą uwagę innych.

  Emilia Clarke chętnie zmienia fryzury. Na zdjęciu powyżej łączy eleganckie, gładko zaczesane upięcie z ułożonym po środku przedziałkiem. Do zwykłej bluzy układa włosy swobodnie, pozwalając pasmom łagodnie układać się wokół twarzy. Obydwie fryzury są upięciami, a niewielka modyfikacja tej samej stylizacji pozwala uzyskać całkowicie inny efekt.

 • Zmiana fryzury: włosy rozpuszczone kontra upięcie

 • Zmiana fryzury: włosy rozpuszczone kontra upięcie
  Zdjęcia Sophie Kennedy Clark pokazują jak odmienny efekt można uzyskać nosząc rozpuszczone włosy i upinając je z tyłu głowy.
  © Getty Images

  Piękne długie włosy układające się przed ramionami to styl i piękno. Jednak każda kobieta pragnie czasami zmiany, odzwierciedlając w ten sposób złożoność własnej osobowości. Poza tym zmienność dodaje życiu pikanterii. Sophie Kennedy Clark w długich rozpuszczonych włosach wygląda młodo, a fryzura nadaje jej stylizacji nieformalny charakter. W upiętych włosach aktorka wygląda poważnie i bardzo elegancko.

 • Zmiana fryzury: Proste kontra falujące włosy

 • Zmiana fryzury: Proste kontra falujące włosy
  Caitlin Fitzgerald zmieniając strukturę włosów odmieniła swój look.
  © Getty Images

  Niewiele osób od wczesnych lat akceptuje swój wygląd takim jaki jest. Dotyczy to także włosów. Gdy są proste, chcemy by były kręcone i odwrotnie. Naturalny kolor wydaje się niewystarczająco lśniący, jasny, ciemny czy intensywny. Na szczęście nowoczesne kobiety mają szereg możliwości zmiany stylizacji. Przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi i kosmetyków możliwości zmiany są wprost nieograniczone. Na zdjęciach możemy podziwiać zmianę struktury włosów aktorki Caitlin Fitzgerald. W wyprostowanych włosach aktorka wygląda schludnie, elegancko i szlachetnie. Fale dodają jej stylizacji ruchu i swobody pulsującej energii.

 • Na filmie ekspert Schwarzkopf Armin Morbach radzi jak układać na włosach delikatne fale.

 • Film: jak układać na włosach fale

 • Zmiana fryzury: nowe miejsce dla przedziałka

 • Zmiana fryzury: nowe miejsce dla przedziałka
  Marion Cotillard nosi przedziałek z boku, po środku głowy i w nieregularnej linii
  © Getty Images

  Zmiana lokalizacji przedziałka to całkiem łatwy sposób na niewielką zmianę fryzury. Niezależnie czy dzielisz włosy po środku głowy czy z boku, zmiana optycznie zmieni wygląd Twojej twarzy. Marion Cotillard wygląda pięknie w każdej fryzurze. Dlatego często eksperymentuje z nowymi uczesaniami. Zmieniając miejsce przedziałka, aktorka zmienia styl fryzury. Przedziałki umieszczone po środku głowy świetnie pasują do dobrze ułożonych, klasycznych stylizacji, a te układane z boku nadają się świetnie zarówno do eleganckich jak i swobodnych uczesań.