PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Nowa fryzura, nowa Ty

Nowa fryzra, nowa Ty
Holland Roden nosi długie, falujące, mocno cieniowane włosy. To cięcie i długość dają szerokie możliwości stylizacyjne.
© Getty Images

Nowa fryzura oznacza, że trzeba będzie się do niej przyzwyczaić. Ale  każdą fryzurę można układać na różne sposoby.

 • Wiele kobiet marzy o długich pięknych włosach. Śnią o gęstych falujących, lśniących puklach, które sięgają za ramiona. Do tego, by ułożyć na nich fale wystarczy odrobina pianki do włosów.

  Choć nie mamy nic przeciwko pięknym długim włosom, warto od czasu do czasu zmienić uczesanie. Oczywiście cięcie nie wchodzi w grę. Do zmiany wizerunku wystarczy kilka trików stylizacyjnych. Holland Roden prezentuje cztery różne stylizacje ułożone na długich cieniowanych włosach. A wszystko bez cięcia!

 • Zmiana stylu: jedno cięcie, cztery stylizacje

  Holland Roden swobodnie rozpuszcza swoje długie rude włosy, które układają się w delikatne fale. Aktorka często pozwala sobie na różne stylizacje. Każda z wariacji odmienia jej look. Podstawowa decyzja dotyczy tego czy upinać włosy, czy pozostawiać je rozpuszczone.

 • Nowa fryzra, nowa Ty
  Holland Roden nosi zarówno klasyczny kok (po prawej) jak i częściowe upięcie (po lewej)
  © Getty Images

  Stylizacja 1: Swobodna fryzura

  Przygotowanie się na wyjście z przyjaciółmi, zakupy czy popołudniowe spotkanie z koleżanką to codzienna sprawa. Wtedy przydają się szybkie i łatwe fryzury. Holland Roden prezentuje nowoczesną wersję koka i częściowego upięcia.

 • Nowa fryzra, nowa Ty
  Holland Roden w rozpuszczonych i związanych w kucyk włosach. Obydwie fryzury wygladają elegancko i schludnie.
  © Getty Images

  Stylizacja 2: Fryzura dla profesjonalistek

  W świecie biznesu więcej znaczy mniej, zwłaszcza w temacie fryzur. Słodkie fryzurki są zdecydowanie passe. Prosta fryzura w  połączeniu z pewnością siebie i kompetencjami,  będzie zdecydowanie działać na Twoją korzyść. Holland Roden możemy zobaczyć w dwóch wersjach takiej fryzury. Po lewej, proste rozpuszczone włosy ułożone są na bok, odsłaniając twarz. Do biura dobrze sprawdzi się także zwykły koński ogon.

 • Nowa fryzra, nowa Ty
  Cieniowane włosy ułatwiają układanie zarówno delikatnych fal jak i stylizację eleganckiego upięcia.
  © Getty Images

  Stylizacja 3: Wyjście na kolację

  Te stylizacje doskonale sprawdzą się na wieczornych kolacjach, wyjściach z dziewczynami, czy uroczystych spotkaniach. Długie włosy stanowią o wyjątkowo kobiecym wyglądzie. Zmierzwione upięcie z przedziałkiem po środku wydaje się być doskonałym pomysłem na wielkie uroczystości.

 • Nowa fryzra, nowa Ty
  Połączenie długich włosów, fal prosto z plaży i uniesionej grzywki zapewniają odpowiednią dozę ekstrawagancji, konieczną na imprezie. Tradycyjny wysoko wiązany kucyk nadaje stylizacji ton niewymuszonej elegancji.
  © Getty Images

  Stylizacja 4: Czas na imprezę

  Być może wcale nie masz ochoty na wyjście, ale nie wypada Ci odmówić. Jeżeli nie masz ochoty na skomplikowaną stylizację, wystarczy związać włosy w kucyk lub ułożyć wyżej grzywkę. Wysoko upięty kucyk jest zawsze elegancką i odpowiednia opcją na imprezę. Końce włosów Holland Roden układają się w loki, które aktorka uwielbia.