PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Zmiana fryzury

Zmiana fryzury
Jessica Biel nie zmienia długości włosów. Stara się natomiast stylizować je na różne sposoby. Na zdjęciu po prawej nosi grzywkę, a pasma skręciła w delikatne fale. Po lewej możemy podziwiać całkiem inny look: przedzielone po środku głowy włosy zaczesane zostały na bok i ułożone przed ramieniem.
© Getty Images

Dla wielu z nas poszukiwanie najlepiej dopasowanej fryzury wiąże się z szeregiem licznych prób i błędów. Dobrze, że możemy przy tym całkiem dobrze się bawić. Każda kolejna próba przybliża do doskonałości. Gwiazdy są ekspertami w zmianach wizerunku, ról i sposobu życia. My pokazujemy jak zmieniając fryzurę, bawić się swoim wyglądem.

 • Nasza artystyczna natura pobudza w nas chęć do zmiany. Nowa fryzura jest tą zmianą, na którą decydujemy się najczęściej. W naszej fotogalerii gwiazdy prezentują jak nawet niewielka modyfikacja stylizacji, koloru czy cięcia odmienia wygląd.

 • Fotogaleria: zmiana fryzury

  Zmiana fryzury: Maggie Gyllenhaal

  © Getty Images  

  Zmiana fryzury: Maggie Gyllenhaal

  Aktorka Maggie Gyllenhaal rzadko pozwala swoim włosom sięgać dłużej niż tuż za ramiona. Fryzury zmienia często w dość wyraźny sposób. Widzieliśmy ją zarówno w krótkim pixie jak i w bobie. Ostatnio aktorka zdecydowała się na zmianę koloru włosów z ciemnego blondu na jasny odcień.

  Zmiana fryzury: Kaley Cuoco

  © Getty Images  

  Zmiana fryzury: Kaley Cuoco

  Aktorka Kaley Cuoco uwielbia często odmieniać swój look. Blond fale zamieniła na krótkie pixie z przedłużoną grzywką. Obydwie stylizacje wyglądają delikatnie i kobieco. Jednak krótsze pixie podkreśla zmianę charakteru stylizacji, zwykła dziewczyna zyskała dzięki niej bardziej dystyngowany look.

  Zmiana fryzury: Nicole Richie

  © Getty Images  

  Zmiana fryzury: Nicole Richie

  Nicole Richie zawsze lubiła zmiany fryzur. Jej ostatnim odkryciem jest delikatny lawendowy odcień włosów. Nowy kolor i sięgające ramion pasma układające się w fale tworzą  prawdziwie nowoczesny styl.

  Zmiana fryzury: Heidi Klum

  © Getty Images  

  Zmiana fryzury: Heidi Klum

  Heidi Klum często zmienia fryzury. Aktywna zawodowo modelka i business woman wie, jak dopasowywać swoje uczesania do różnych wykonywanych przez siebie zadań. Na zdjęciu po lewej widzimy ją w pięknych morskich falach. Zaczesane gładko do tyłu pasma (zdjęcie po prawej) tworzą elegancki look.

  Zmiana fryzury: Zoe Kravitz

  © Getty Images  

  Zmiana fryzury: Zoe Kravitz

  Grzywka może wnieść bardzo dużą zmianę w wyglądzie. Aktorka i piosenkarka Zoe Kravitz układa grzywkę na wiele sposobów. Po lewej widzimy długą zaokrągloną grzywkę, która dodaje twarzy Zoe tajemniczości. Krócej i bardziej precyzyjnie ścięta grzywka tworzy bardziej wyrafinowany look.

  Zmiana fryzury: AnnaLynne McCord

  © Getty Images  

  Zmiana fryzury: AnnaLynne McCord

  Aktorka AnnaLyne McCord pokazuje jak zmiana włosów z kręconych na proste może całkowicie odmienić wygląd. Loki dobrze pasowały do pierwszych ról aktorki, które przyniosły jej sławę. Długie proste włosy przywracają natomiast pamięci czasy szkolnej beztroski.

 • Czy jesteś gotowa na zmianę?

  Wiele kobiet czuje się emocjonalnie przywiązana do długości włosów i ich uczesania. Inne uwielbiają wszelkie zmiany. Dlatego niektóre tygodniami przygotowują się do podjęcia decyzji o cięciu czy zmianie pozycji przedziałka, podczas gdy inne nieustająco eksperymentują z kolorami, stylizacjami i cieciem.

  Jessica Biel rzadko zmienia długość włosów, ale chętnie eksperymentuje ze stylizacjami. Z grzywką i w lekko falujących włosach wygląda młodo i kobieco. Przełożone przez ramię długie włosy i przedziałek po środku głowy dodają stylizacji elegancji.

 • Zmiana fryzury

 • Zmiana fryzury
  Brytyjska piosenkarka i autorka tekstów Rita Ora lubi zaskakiwać. Zmiana fryzury nie jest dla niej dużym problemem. Widzieliśmy ją już w pięknym lokach w stylu glamour, pełnym objętości bobie i elegancko zaczesanych do tyłu włosach.
  © Getty Images

  Stylizacje i uczesania Rity Ory są zawsze stylowe, inspirujące, ciekawe i zgodne z aktualnymi trendami. Gwiazda lubi eksperymentować ze stylizacjami.