PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

2015 - kalendarz fryzur

2015 - kalendarz fryzur
Swobodnie zaczesane do tyłu włosy są idealną propozycją na rozpoczęcie 2015 roku.
© Getty Images

W naszym nowym kalendarzu na 2015 roku znajdują się fryzury na każdą okazję. Zapraszamy do obejrzenia minimalistycznych propozycji na styczeń, swobodnych letnich stylizacji i uczesań specjalnych na koniec roku.

 • Sylwester to dobry moment na robienie planów i składanie obietnic. Nasz kalendarz zawiera 12 ciekawych propozycji stylizacyjnych na nadchodzący rok. W końcu cóż może dostarczać więcej ciekawych doznań niż testowanie nowych fryzur?

 • Stylizacyjne inspiracje na 2015 rok

  Czas cichej kontemplacji to ważny okres, który pozwala z sukcesem wejść w nowy rok. Imprezy kończące stary rok powoli cichną, a minimalistyczne fryzury bez przedziałka idealnie wpisują się w tej nastrój.  

  Stylizacja: Niewielką ilość żelu do włosów rozprowadź w palcach i zaczesz nimi włosy do tyłu. Fryzurę utrwal lakierem.

  Więcej propozycji fryzur na nowy rok znajdziesz w naszej fotogalerii.

 • Fotogaleria: stylizacyjne inspiracje na 2015 roku

  2015 Hairstyle Ideas: Valentine’s Day (February)

  © Getty Images  

  2015: Walentynki (Luty)

  Lśniące uczesane na bok włosy, opadające falami przed ramię z pewnością przyspieszą rytm niejednego serca. Ta fryzura jest doskonałym wyborem na tak wyjątkowe okazje, jak Walentynki.

  Wskazówki stylizacyjne: Na włosy nałóż produkt termooochronny i piankę. Zrób przedziałek z boku głowy. Układaj fale i loki korzystając z lokówki. Niewielką ilość żelu nałóż na pasma z boku i zaczesz je za uszy, a następnieprzeciągnij na drugą stronę głowy. Na koniec utrwal lakierem.

  2015 Hairstyle Ideas: Style for City Trip in March

  © Getty Images  

  2015: Stylizacja na wycieczkę po mieście (Marzec)

  Masz kilka dni wolnych i jedziesz na marcową wyprawę w miejską dżunglę? Kucyk, czyli proste, modne uczesanie nie wymaga zbyt wielu przygotowań, ale z pewnością doskonale sprawdzi się na wycieczce.

  Wskazówki stylizacyjne: Włosy przedziel pośrodku i nałóż na nie puder dodający objętości. Palcami rozprowadź go od nasady po końce włosów. Zbierz je w kucyk i zwiąż nisko przy szyi. Kilka pasm z przodu możesz swobodnie wypuścić, nadając fryzurze swobodny charakter.

  Ideas for 2015: Ready for Rain or Shine in April

  © Getty Images  

  2015: Gotowa na kwietniowy deszcz i słońce

  Kwiecień lubi sprawiać pogodowe niespodzianki. Ta fryzura przetrwa w każdych warunkach atmosferycznych.

  Wskazówki stylizacyjne: Włosy przedziel po środku i spryskaj solą morską, aby zwilżyć pasma. Pozwól włosom swobodnie wyschnąć albo użyj suszarki z dyfuzorem. Na włosy nałóż odrobinę olejku, nadając im połysk i formę.

  2015 Hairstyles Ideas: Styles for the May Wedding

  © Getty Images  

  2015: Stylizacje na majowe śluby

  Maj jest najpopularniejszym miesiącem na uroczystości zaślubin. Jeżeli szukasz pomysłu na fryzury ślubne, zapraszamy! Proponujemy fryzury zdobione siatkami. Retro stylizacje są teraz naprawdę modne.

  Wskazówki stylizacyjne: Siatki mogą być używane na wiele sposobów. Wystarczy ułożyć loki lub jak zwykle uczesać krótkie włosy. Następnie delikatnie nałóż siatkę, nadając ostateczny charakter fryzurze.

  2015 Hairstyle Ideas: Festival Hairstyle in June

  © Getty Images  

  2015: Fryzury na festiwal w czerwcu

  Festiwale to święto nieskrępowanej zabawy. Festiwalowe fryzury powinny więc być proste i wytrzymałe. Fale i korona kwiatowa idealnie oddają atmosferę każdego wydarzenia.

  Wskazówki stylizacyjne: Przedziel włosy po środku i zwilż je nałóż solą morską. Pozwól włosom swobodnie wyschnąć. Następnie utrwal lakierem.

  Ideas for 2015 Hairstyles: Summer Festival in July

  © Getty Images  

  2015: Lipcowe lato w pełni

  Chłodzenie w środku lata jest bardzo ważne. Wygładzone żelem włosy to doskonałe propozycja na chłodzącą letnią fryzurę.

  Wskazówki stylizacyjne: Wilgotne włosy rozczesz i przedziel z boku. Następnie rękoma rozprowadź po nich żel, kierując się od nasady po końce. Lekko podsusz włosy i utrwal lakierem.

  Ideas for 2015 Hairstyles: Vacation Time in August

  © Getty Images  

  2015: Sierpniowe wakacje

  Lato to okres urlopów. Czas na ponowne odkrywanie  świata na luzie i odpoczynek w otoczeniu pięknych plaż, na szczytach gór, u brzegów rzek i jezior. W ten klimat powinna wpisywać się także fryzura. Dobrym pomysłem jest też wykorzystanie chustek, które przy okazji ochronią włosy przed słońcem.

  Wskazówki stylizacyjne: Na włosy nałóż puder dodający objętości i ułóż je w kok. Następnie owiń chustkę wokół głowy i zwiąż węzłem z boku głowy.

   

  2015 Style Ideas: Oktoberfest Starts in September

  © Getty Images  

  2015: Oktoberfest zaczyna się we wrześniu

  'O’Zapftis' to konkurs ściśle związany z niemieckim piwowarstwem. Jest częścią październikowego festiwalu piwa – Oktoberfest. W tym czasie Bawarczycy noszą tradycyjne stroje i fryzury. Klasyczna kobieca stylizacja w niektórych krajach nazywana bywa 'Heidi Hair'. Warkocze i korony przetrwają wielogodzinne spotkania przy piwnych ławach.

  Wskazówki stylizacyjne: Na osuszone ręcznikiem włosy nałóż piankę i wysusz je. Zrób przedziałek i zacznij zaplatać warkocze wzdłuż linii włosów. Końce podwiń pod koroną i upnij wsuwkami. Na koniec utrwal lakierem i szykuj się na imprezę!

   

  2015 Style Ideas: Asking for a Raise in October

  © Getty Images  

  2015: Październik – dobry miesiąc na podwyżki

  Proszenie o podwyżkę nie jest rzeczą prostą. Jak zwiększyć swoją szansę na powodzenie? Poza rzeczowymi argumentami, przyda się także odpowiedni wygląd i fryzura. Gładko i schludnie zaczesane pasma to dobry pomysł.

  Wskazówki stylizacyjne:  Przedziel włosy po środku i nałóż na nie produkt termoochronny. Wyprostuj włosy prostownicą. Końce włosów schowaj w kołnierz golfu.

  2015 Hairstyle Ideas: Well Covered in November

  © Getty Images  

  2015: Listopadowe otulenie

  W wielu miejscach na świecie listopad przynosi złą pogodę, deszcze i chłód. Kapelusze na szczęście powracają do łask. Dobrze pasować będą do nich upięcia, gładkie włosy i nieokiełznane loki. Starannie wybrane kapelusz to wyjątkowa deklaracja modowa.

  Wskazówki stylizacyjne: Ułóż włosy tak jak chcesz i nałóż na nie kapelusz. Czy może być coś łatwiejszego?

  2015 Hairstyles Ideas: Christmas Party in December

  © Getty Images  

  2015: Grudniowe przyjęcie bożonarodzeniowe

  Grudzień pełen jest uroczystych spotkań. Koniec roku może przynieść też większe zmiany w naszym życiu. W tym czasie zachęcamy do zabawy kolorami i modą. Proponujemy stylizację z pozorowanym undercutem.

  Wskazówki stylizacyjne: Na włosy nałóż produkt termoochronny i stwórz delikatne fale, nakręcając włosy na lokówki. Włosy przedziel nisko z boku i układaj włosy na jedną stronę od nasady po końce. Zbierz włosy po obu stronach z tyłu głowy i ułóż nisko w kok (albo kucyk). Wypuść pasmo włosów z upięcia lub kucyka. Na koniec utrwal lakierem.