PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Naturalnie wyglądające fryzury

Naturalnie wyglądające fryzury
To naturalnie wyglądające, romantyczne upięcie tworzą skręcone po bokach pasma i luźno związane nad szyją włosy.
© Getty Images

Naturalnie wyglądające fryzury pasują do nowoczesnego stylu życia. Są nonszalanckie, proste i funkcjonalne, a przede wszystkim łatwe i szybkie w stylizacji. Mamy nadzieję, że zdjęcia w naszej fotogalerii zainspirują Cię do kreowania naturalnie wyglądających oryginalnych stylizacji.

 • Współczesny szybki tryb życia wymaga, by fryzury były nieskomplikowane. Poza tym proste projekty są znakiem naszych czasów. Na szczęście wybór stylizacji jest ogromny. Najważniejszą cechą tych propozycji jest łatwość ich układania. Swobodnie, naturalnie wyglądające loki układa się w kilka sekund, używając do tego palców i kilku produktów do stylizacji.

  Jeżeli wolisz spinać włosy (ze względu na osobiste upodobania czy wymogi formalne) możesz skręcać i zaplatać pasma albo upinać włosy na wiele różnych sposobów. Wszystkie swobodnie upinane fryzury są naturalnie zmierzwione. Możesz także pozwolić  kilku kosmykom na to, by wymknęły się dobrze ułożonego upięcia, koku czy końskiego ogona. Nawet warkocze mogą tym razem pozwolić sobie na odrobinę nonszalancji i odstępstwo od perfekcyjnej linii. Pozwól włosom opadać tam, gdzie chcą, delikatnie korygując ich ułożenie rękoma. Możesz także sprawić, by Twoja fryzura nabrała znamion elegancji, upinając we włosach odpowiednie ozdoby.

 • Pięć kroków ku naturalnie wyglądającym fryzurom

  Najważniejszym atrybutem naturalnie wyglądających fryzur jest ich prostota i fakt, że w niewielkim stopniu zmieniają naturalny sposób układania się włosów wokół linii twarzy. Oznacza to, że na bok można odłożyć lokówki, prostownice i suszarki. Za najlepsze narzędzie stylizacyjne posłużą nam ręce. Oszczędnie będziemy także korzystać z produktów stylizacyjnych. Wystarczą te podstawowe. Włosom można natomiast nadać dodatkowy połysk.

  Jak tworzyć naturalnie wyglądające fryzury:

  1. Umyj włosy, a następnie rozczesz grzebieniem o szerokich zębach lub wyszczotkuj.

  2. Pozwól włosom swobodnie wyschnąć na powietrzu.

  3. W dłoniach rozetrzyj niewielką ilość wosku i przeczesz palcami włosy.

  4. Zbierz włosy w kucyk lub kok, jeżeli nie chcesz by swobodnie opadały.

  5. Spryskaj włosy lakierem nabłyszczającym, nadając pasmom wyjątkowy połysk.

  Tip: Włosy wyglądają naturalnie również wtedy, gdy są matowe. Jeżeli wolisz ten styl, do układania zamiast wosku i lakieru nabłyszczającego użyj pasty matującej.

 • Do swobownie ułożonych włosów najlepiej pasuje makijaż w delikatnych ziemistych odcieniach beżu, brązu i jasnego różu, bądź naturalny.

  Mamy nadzieję, że zdjęcia naturalnie wyglądających fryzur z naszej fotogalerii pobudzą Twoją kreatywność. Być może stworzysz własną wersję swobodnej, nowoczesnej stylizacji.

 • Fotogaleria: naturalnie wyglądające fryzury

  Naturalnie wyglądające fryzury: bob i opaska

  © Getty Images  

  Naturalnie wyglądające fryzury: bob i opaska

  Ten bob układający się w fale jest piękny! Cienka opaska dodaje charakteru naturalnej stylizacji.

  •	Naturalnie wyglądające fryzury: swobodnie zebrany koński ogon

  © Getty Images  

  Naturalnie wyglądające fryzury: swobodnie zebrany koński ogon

  Felicity Jones przedzieliła włosy po środku i swobodnie zebrała w koński ogon. Długa grzywka została przedzielona po środku i upięta po bokach. Kilka pasm wymyka się, frywolnie okalając kontur twarzy.

  Naturally Looking Hairstyles: Cody Horn

  © Getty Images  

  Naturalnie wyglądające fryzury: klasyczny kucyk bez przedziałka i grzywka

  Cody Horn palcami zaczesała włosy do tyłu i luźno związała w koński ogon. Kilka pasm wymknęło się z upięcia, okalając twarz, co nadaje stylizacji bardzo kobiecy i naturalny look.

  Naturalnie wyglądające fryzury: włosy średniej długości i nieregularna grzywka

  © Getty Images  

  Naturalnie wyglądające fryzury: włosy średniej długości i nieregularna grzywka

  Dianna Agron bryluje w naturalnych stylizacjach! Przedziałek nie ma równej linii, a włosy nad czołem zaczesane są swobodnie na jeden bok. Pasma zebrano do tyłu i zawinięto za uszami, ale kilka z nich wymyka się równej linii fryzury. Końce średniej długości blond włosów zostały wywinięte na zewnątrz lub ułożone zgodnie z naturalnym ruchem.

  Naturally Looking Hairstyles: Emilia Clarke

  © Getty Images  

  Naturalnie wyglądające fryzury: lata 80-te na fali

  Emilia Clarke zostały zaczesane na bok, przeciwnie do naturalnego kierunku. To najlepszy sposób na dodanie fryzurze objętości i sprężystości. Delikatna, kobieca stylizacja nawiązuje do stylu lat 80-tych.