PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Pięć najbardziej przekonujących powodów dla których warto wycieniować włosy

Cieniowanie może okazać się sposobem na nowoczesną, modną fryzurę. Dzięki niemu włosy wprawione zostają w ruch, a fryzura nabiera energii. Przedstawiamy pięć powodów, dla których warto przetestować cieniowanie.

 • Niezależnie od tego, czy masz cienkie, gęste, kręcone, proste, krótkie czy długie włosy, Twoja fryzura może wyglądać bardziej kształtnie i elegancko. Wszystko za sprawą cieniowania. Stopniowanie pozwala w wyjątkowy sposób wyrażać własny styl bycia, ułatwia stylizację i sprawia, że fryzura jest prosta w utrzymaniu.

  Oto pięć najbardziej przekonujących powodów, dla których warto przetestować cieniowanie:

 • 1. Cieniowane jest podstawą struktury fryzur i pozwala włosom na swobodny ruch

  Cieniowanie jest polecane zarówno przy włosach gęstych jak i cienkich. W wypadku gęstych włosów, cieniowanie redukuje objętość, natomiast włosy cienkie nabierają struktury.

  Cienkie włosy często wydają się pozbawione życia i przylegają do skóry głowy. Cieniowanie nada im więcej żywotności.

  2. Kobiety w cieniowanych włosach wyglądają młodziej

  Cieniowane włosy modne są od dłuższego czasu. Są świetną podstawą do tworzenia nowoczesnych, młodo wyglądających fryzur, które delikatnie i nonszalancko okalają twarz. Cieniowanie daje efekt młodego i atrakcyjnego wyglądu fryzury.

  3. Cieniowanie pozwala kontrolować objętość

  Cieniowanie jest świetnym rozwiązaniem dla włosów łamliwych i delikatnych, zwiększając optycznie ich objętość. Dla uzyskania optymalnej objętości fryzury wystarczy u nasady włosów nałożyć lakier dodający objętości i wysuszyć je, układając na średniej wielkości okrągłej szczotce.

  4. Cieniowanie sprawdza się niezależnie od długości włosów.

  Cieniowanie nadaje długim włosom strukturę i nowoczesny wygląd, a krótkim witalność. Cieniowane fryzury można odmieniać, dodając takie elementy jak grzywka czy pasemka.

  5. Cieniowane włosy są łatwe w układaniu

  Cienkie cieniowane włosy nie wymagają żadnego wysiłku przy stylizacji. Wystarczy nałożyć na dłonie wosk, a następnie palcami definiować fryzurę i podkreślać pojedyncze pasma. Krótkie włosy będą wyglądać elegancko, gdy nałożysz na nie żel i zaczeszesz do tyłu.

  Długie cieniowane włosy można układać w pełne objętości loki, swobodnie układać przed ramieniem lub stylizować lekkie fale.

  Cieniowanie jest praktycznym sposobem na różnorodność struktur i żywotność fryzury.