PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Zanim powiesz TAK, znajdź idealną fryzurę

Zanim powiesz TAK, znajdź idealną fryzurę
W dniu ślubu sprawdza się jedynie fryzura naprawdę glamour. Stylowy długi bob, na którym ułożono fale tworzy nowoczesny styl. Ta fryzura ma jeszcze jedną zaletę: jest łatwa do ułożenia.
© Getty Images

Planowanie i  przygotowania do ślubu, to z pewnością nie jest bułka z masłem. W przypadku tego wydarzenia nie ma nieistotnych szczegółów. Wybieganie w przyszłość i układanie harmonogramu to nieodzowna część ceremonii ślubnej. W natłoku przygotowań nie można zapomnieć o fryzurze. Dlatego na cztery tygodnie przed wielkim dniem, warto zacząć przygotowywać włosy, zapewniając im należytą pielęgnację. W naszej fotogalerii pokazujemy kilka interesujących propozycji fryzur ze wskazówkami ich układania.

 •  Niewiele wydarzeń w życiu może się równać z atmosferą podniosłości i powagi jaka towarzyszy uroczystości zaślubin. Każda panna młoda marzy o tym, by wyglądać tego dnia po prostu pięknie. Suknia, którą założy ma nie tylko podkreślać jej urodę, ale także wyrażać jej styl. To samo można powiedzieć o uczesaniu. Na szczęście panny młode mają niezliczone możliwości spełnienia swoich marzeń. Włosy mogą być rozpuszczone, elegancko spięte albo splecione. Każdy styl jest dozwolony, pod warunkiem, że powstał w efekcie zaplanowanych działań.

 • Perfekcyjne uczesanie ślubne

 • Fryzura ślubna – cztery tygodnie przed ślubem

  Istnieje bezpośredni związek między tym jak się czujemy i tym jak wyglądamy. Dobrze dobrana fryzura, daje dużo pewności siebie. To stwierdzenie może okazać się szczególnie istotne w przypadku panny młodej. Dlatego warto uważnie zastanowić się nad wyborem uczesania.

  Chcesz zrobić trwałą ondulację lub wybierzesz stylowe krótkie cięcie? A może skorzystasz z możliwości przedłużenia włosów lub po prostu podetniesz końcówki? Możesz skorzystać z porad przyjaciół i zapytać, jak styl sukni i fryzury będzie dla Ciebie najlepszy.

  Fryzura ślubna– trzy tygodnie przed ślubem

  Mniej więcej na trzy tygodnie przed ślubem i po podjęciu decyzji, jaką chcesz mieć fryzurę, umów się z fryzjerem. Skonsultuj z nim Twoje oczekiwania i przedyskutujcie wspólnie Twój wybór. Nadal masz czas na zmiany i modyfikacje swojego wyboru.

  Fryzura ślubna– dwa tygodnie przed ślubem

  Nic tak bardzo nie zniszczy Twojej fryzury jak wyblakły kolor włosów i widoczny odrost.

  Jeżeli chcesz odświeżyć kolor, to jest najlepszy czas. Musisz tylko zdecydować, czy chcesz użyć szamponu koloryzującego czy trwale zmienić kolor. Podejmując decyzję, kieruj się wyłącznie własnym odczuciem komfortu. Ostatnie tygodnie przed ślubem to nie najlepszy moment na eksperymenty. Postaw na swój ulubiony kolor. Z odświeżonym kolorem możesz śmiało podejmować kolejne decyzje dotyczące makijażu stylizacji. Zabawę czas zacząć!

  Fryzura ślubna– tydzień przed ślubem

  Wśród fryzur ślubnych królują upięcia. Równie popularne są eleganckie, obszerne koki, romantyczne sploty i tapirowane upięcia w stylu lat 60-tych. Przy odrobione odwagi możesz znaleźć się w awangardzie i wypróbować bardziej ekstrawaganckich uczesań. Wspaniałej inspiracji mogą dostarczyć fryzury z lat 40-tych i 60-tych.

  Dla spokoju ducha i komfortu psychicznego, warto na tydzień przed ślubem umówić się na uczesanie próbne. Jeżeli chcesz, możesz też ćwiczyć układanie stylizacji. To pozwoli Ci samodzielnie wykonywać drobne poprawki fryzury w dniu ślubu.

  Fryzura ślubna– dzień przed ślubem

  Włosy najlepiej umyć na dzień przed ślubem. Dzięki temu w dniu ślubu będą nie tylko pięknie wyglądać, ale także łatwiej się układać. Wysusz włosy zwieszając głowę w dół. Dobrze jest też nałożyć na nie piankę, co doda włosom objętości i sprężystości oraz zwiększy trwałość uczesania.

 • Na filmie Armin Morbach pokazuje jak układać eleganckie upięcie z dodatkiem biżuterii do włosów.

 • Film: Jak upinać włosy z wykorzystaniem ozdób

 • Sprawdź, czy w naszej fotogalerii znajdziesz fryzurę ślubną dla siebie.

 • Fotogaleria: piękne fryzury ślubne