PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Krótko i stylowo

Krótko i stylowo
Jennifer Lawrence nosi krótkie włosy, które układa do tyłu. W tej stylizacji ważne jest utrzymanie sprężystości włosów i wygładzenie pasm po bokach.
© Getty Images

Krótkie włosy doskonale sprawdzają się na wielkich imprezach. Zobacz jak Jennifer Lawrence, Charlize Theron i inne gwiazdy stylizują krótkie włosy, zachowując ich równy profil.

 • Jennifer Lawrence lubi kreatywne pomysły na stylizacje. Nam podoba się jej ostatnia zmiana fryzury – sprężyste włosy i gładko ułożone po bokach pasma.


 • Stylizacja:
  Włosy u nasady spryskaj lakierem dodającym objętości. Następnie wysusz włosy zaczesując je do tyłu. Lekko natapiruj pasma na szczycie głowy. Niewielką ilość żelu rozetrzyj w dłoniach i nałóż po bokach. Całość utrwal lakierem.

 • Nowoczesne krótkie fryzury: Sprężyste włosy i gładki profil

 • Krótko i stylowo
  Charlize Theron (po lewej), Portia de Rossi (w centrum) i Tilda Swinton (po prawej) – w ich stylizacjach włosy zachowują sprężystość na szczycie głowy i gładki profil po bokach
  © Getty Images

  Jennifer Lawrence, podobnie jak inne gwiazdy, lubi nowoczesny wygląd krótkich fryzur.  Ich styl można modyfikować dopasowując go do indywidualnych preferencji. Charlize Theron w atrakcyjny sposób układa loki, a Portia de Rossi dba o objętość fryzury. Tilda Swinton stylizuje włosy na wiele sposobów, na przykład z ułożoną do tyłu grzywką.

  Wszystkie trzy aktorki wybierając makijaż i stroje, postawiły na odcienie beżu i brązu. Te kolory pasują do nich najlepiej. Różana szminka stawia delikatny akcent kolorystyczny.

 • Nowoczesne krótkie fryzury: Wyżej znaczy lepiej

 • Modern Short Hairstyles
  © Getty Images

  Piosenkarka Alicia Keys prezentuje krótką fryzurę w wersji undercut. Włosy po bokach są wygolone, co ułatwia ich stylizację. Wierzchnia warstwa włosów jest znacznie dłuższa, a pasma układają się w loki.

  Po lewej: Alicia Keys wygoliła włosy po bokach, zostawiając dłuższą warstwę wierzchnią, którą uniosła w górę.