PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Oj, będzie bal!

Oj, będzie bal!
Oto balowa kompozycja idealna: platynowy blond, lekkie fale i asymetrycznie zaczesane do tyłu włosy
© indigitalimages.com

Imprezy, garden party, a zwłaszcza bale to wydarzenia, które powinny na długo zapadać w pamięć – zwłaszcza tym, którzy podziwiają nasze kreacje. Przedstawiamy kilka stosownych propozycji stylizacji fryzur, które sprawią, że nie zginiesz w tłumie uczestników. Swobodne, modne, retro, eleganckie i ekstrawaganckie – wybierz tę, która najlepiej do ciebie pasuje. Zostań królową balu.

 • Zaraz matura, a potem zapewne bal maturalny. To doskonała okazja do odpoczynku po długich miesiącach nauki. Czas na zabawę i relaks oczywiście w doskonałej fryzurze. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas inspirację!

 • Fotogaleria: Fryzury na bal

  Fryzury na bal: Siatka

  © indigitalimages.com  

  Fryzury na bal: Siatka

  Siatki jako element zdobiący uczesanie mogą być nieco ezoterycznym I bardzo kobiecym dodatkiem, który podkreśli wyrafinowanie właścicielki danej fryzury. Zmierzwione długie włosy i przedziałek po środku głowy? Czemu nie!

  Fryzury na bal: Podwijany bob i wsuwki

  © indigitalimages.com  

  Fryzury na bal: Podwijany bob i wsuwki

  Powrót do stylu lat 20-tych - niewyczerpywalnego źródła inspiracji. Ciekawa, elegancka stylizacja retro to dobry pomysł na balowe uczesanie.

  Fryzury na bal: Loki i warkocze

  © Getty Images  

  Fryzury na bal: Loki i warkocze

  Loki I warkocze dodają stylizacjom lekkości.

  Fryzury na bal: Pastelowe pasma

  © indigitalimages.com  

  Fryzury na bal: Pastelowe pasma

  Pastelowe pasma nadają fryzurom młodzieżowego looku. Różane kosmyki doskonale kontrastują z ciemno brązowymi włosami.

  Fryzury na bal: Krótkie włosy

  © Fairchild Archive  

  Fryzury na bal: Krótkie włosy

   

  Paradoksalnie, często to właśnie krótkie włosy pozostają w pamięci…na dłużej. Wyróżniają się i zwracają uwagę, podkreślając przy tym rysy twarzy kobiet, i przedstawiając je w wyjątkowo korzystnym świetle. Tapirowane pasma włosów, nadają fryzurze kolejnej ciekawej formy.

   

 • Fryzury na bal: Fale nadają stylu

  Delikatne fale zawsze wyglądają pięknie, a dołączone do nich drobne dodatki, mogą zmienić zarówno długie jaki krótkie fryzury w uroczystą balową stylizację.

  Jak wystylizować fryzurę na bal?

  1. Platynowy blond. Bal może okazać się dobrą okazją do zmiany koloru. Wybór platynowego odcienia blond z pewnością nie przejdzie bez komentarza.

  2. Delikatne fale zachowają linię, jeżeli włosy u nasady i na końcach będą proste. Pasmo środkowe może zostać ułożone w duże fale lub loki.

  3. Asymetria to ciekawy element fryzury, który podkreśla rysy twarzy. Wsuwki i grzebienie mogą odsuwać włosy do tyłu lub podtrzymywać je z boku.