PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Swobodne fryzury na ślubnym kobiercu

Brautfrisuren 2015
W 2015 roku pana młoda nosi przełożone wzdłuż czoła pasmo włosów. Układające się w delikatne fale długie włosy opadają swobodnie przed ramieniem. Platynowy blond i przydymione oczy fantastycznie kontrastują!
© indigitalimages.com

Punkowy styl przesuwa granie i z impetem wkracza w świat mody ślubnej.. Nowoczesna panna młoda stawia na nanturalność i charakter-  nosi naturalne, niewyszukane fryzury, do których kontraststanowią słodkie, zwiewne suknie i makijaż typu smokey eye. Zestawienie ze sobą różnorodnych elementów stylizacji to alterantywa dla tradycyjnych gładkich I romantycznych upięć.

 • Panny młode nie muszą ograniczać się do konwencjonalnych stylizacji. Trendy w 2015 roku zachęcają do eksponowania własnego stylu, wyróżnienie się, wyjścia poza ślubny schemat i dania kroku w stronę nowoczesności.W naszej fotogalerii przedstawiamy trzy propozycje stylizacji dla panny młodej.

 • Włosy zmierzwione

  Wyjątkowe dni wymagają wyjątkowych fryzur. Współczesna panna młoda wybiera swobodnie układane fryzury, fale, cieniowane długie włosy i jasne pasemka.

 • Brautfrisuren 2015
  Jesienno-zimowa propozycja Very Wang dla panny młodej 2015
  © indigitalimages.com

  Wskazwóki stylizacyjne: Korzystając z lokówki ułóż na włosach delikatne fale. Piankę do włosów nałóż na suche pasma po ułożeniu fal. W ten sposób włosy będą wyglądały na mokre.

  Doskonałe dodatki: Długie kolczyki czy prosty naszyjnik to przyciągające wzrok ozdoby, które wyglądają prosto i kobieco. Prostota sukienki i dodatki oraz zmierzwiona fryzura tworzą ciekawy kontrast.

  Panie, które nie mają cieniowanych włosów mogą związać je w częściowe upięcie. Wystarczy luźno zebrać włosy na wysokości uszu, skręcić i podwinąć, upinając z tyłu wsuwkami. Kilka pasm może swobodnie wymknąć się upięciu po obu stronach głowy.

 • Zmierzwione uczesane na bok włosy i mikro grzywka

  W tej niekonwencjonalnej stylizacji długie, ułożone w fale włosy zaczesane są do tyłu na jedną stronę i upięte z tyłu przy szyi. Pozostałe pasma ułożone są przed przeciwległym ramieniem. Mirko grzywka kontrastuje z długimi blond włosami. Jeżeli wolisz mniejsze kontrasty, możesz wydłużyć długość grzywki.

 • Brautfrisuren 2015
  Propozycja stylizacji panny młodej przedstawiona przez Verę Wang
  © indigitalimages.com

  Stylizacja: Na końcach pasm ułóż fale, nawijając je na lokówkę. Następnie pastą matującą podkreśl grzywkę. Sól morska nada włosom szorstką strukturę. Zmierzw włosy przeczesując je palcami.

  Makijaż: Ta przyciągająca wzrok fryzura dobrze pasuje do tradycyjnego makijażu w naturalnych tonach beżu i brązu. Usta podkreśla czerwono brązowa szminka.

  Panie, które nie chcą obcinać grzywki mogą ułożyć ją z boku w poprzek czoła i upiąć końce spinkami.

   

 • Modny bob i niby-undercut

  Mimo iż nie jest to stylizacja zmierzwiona, ta propozycja boba z dłuższymi i krótszymi odcinkami wydaje się bardzo ciekawa. Jeżeli chcesz utrzymać tę fryzurę tylko na chwilę lub zachować na specjalną okazję, możesz upiąć włosy tworząc iluzję krótkich włosów. Na filmie Armin Morbach pokazuje jak wykonać taką stylizację.