PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Beztroska letnich fryzur 2014

Beztroska letnich fryzur 2014
Harley Viera-Newton i Poppy Delevingne na festiwalu Coachella Festival 2014 pojawiły się w swobodnych fryzurach, zgodnie z letnią modą.
© Getty Images

Masz ochotę powitać lato w nowej stylizacji? Mamy to, czego szukasz – inspiracje do tworzenia wyjątkowych letnich fryzur, idealnych na pełne słońca miesiące.

 • 'Summertime and the livin´ is easy', lato i życie staje się proste, tak brzmi werset ze słynnego musicalu George’a Gershwina Porgy and Bess. Czas świętować najbardziej beztroską porę roku, dopasowując do tego klimatu stroje i stylizacje. Lato 2014 stoi pod znakiem prostoty, Letnie fryzury są zmierzwione, swobodne, modne są kolorowe dodatki i przedziałki po środku głowy.

 • Swoboda królową lata 2014

 • Codzienne, proste i swobodne – takie właśnie są letnie fryzury. Ten styl idealnie pasuje szczególnie tym, którzy chcą w pełni rozkoszować się beztroską słonecznych miesięcy. Harley Viera-Newton i Poppy Delevingne prezentują gorące wakacyjne trendy.

  Na filmie ekspert Schwarzkopf i stylista fryzur Armin Morbach pokazuje jak wykonać modne letnie fryzury i lśnić w nich niczym gwiazda.

 • Film: Jak stworzyć swobodne, gwiazdorskie fryzury

 • W naszej fotogalerii przedstawiamy modne letnie fryzury 2014. (Nie zapomnij o ważnym dodatku - okularach przeciwsłonecznych!)

 • Fotogaleria: Letnie fryzury 2014

  2014 Summer Hairstyles: Undone

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Swobodna fryzura z przedziałkiem pośrodku

  Rozpuszczone długie włosy są tego lata bardzo pożądane. Na zdjęciu Harley Viera-Newton przedzieliła włosy pośrodku, przez co pozwala im na swobodny ruch i podkreślenie pięknego, słonecznego połysku.

  Wskazówka: Kilka kropli olejku do włosów nałożonych na końce włosów nada im piękny połysk.

  2014 Summer Hairstyles: Hair Accessories

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Dodatki do włosów

  Jeżeli nie przepadasz za biżuterią czy dodatkami, kilka letnich stylizacji może być w tym roku poza Twoim zasięgiem. W tym sezonie mają one swoje wielkie chwile, a  kwieciste ozdoby i modna biżuteria nadadzą każdej stylizacji lekkości i charakteru.

  Wskazówka: Dodatki powinny pasować do całości fryzury. Ozdoby z motywem kwiatów czy zdobne opaski najlepiej współgrają z codziennymi fryzurami i swobodnie rozpuszczonymi włosami.

  2014 Summer Hairstyles: The Head Scarf

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Chustka na głowę

  Chusty – podobnie jak ozdoby z kwiatami- mogą pełnić rolę kolorowego i bardzo interesującego dodatku. Dzięki precyzyjnie ciętej grzywce i dużym kolczykom nasza modelka wydaje się być gotowa do tańców na rynku.

  2014 Summer Hairstyles: Chignons

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Koki

  Koki mogą być fryzurą elegancką, ładną lub po prostu praktyczną. Wszystko zależy od odpowiedniej stylizacji! Koki są szczególnie popularne latem, gdyż doskonale utrzymują włosy z dala od twarzy (zwróć uwagę na częściowe upięcie po lewej) lub twarzy i szyi, tak jak na zdjęciu po prawej. Ta ostatnia wersja fryzury  jest praktyczna podczas opalania.

  Wskazówka: Nowoczesne koki mają swobodny lub nieco zaniedbany charakter. Dlatego nie dziwią wymykające się z upięcia pasma włosów.

  2014 Style for Hot Days: Caps

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Indywidualny odcień

  Daszki ochronne chronią twarz przed działaniem promieni słonecznych bez konieczności noszenia czapki. Fryzura Afro i daszek to nieodłączny tandem na letnie słoneczne dni.

  Wskazówka: Daszki, czapki, czapki z daszkiem, kapelusze i inne nakrycia głowy to idealne, stylowe rozwiązanie na wietrzne i słoneczne dni.

  2014 Summer Hairstyles: Ponytail

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Kucyk

  Kucyki są zawsze popularnym sposobem na letnie fryzury. Można dodać im nieco objętości na szczycie głowy, a przez to stworzyć odmienny charakter stylizacji. Gładkie włosy z boku podkreślą objętość na szczycie głowy. Fryzurę utrwal lakierem.

  Wskazówka: Włosy na szczycie zbierz tak by nadać im maksymalnie dużą objętość.

  2014 Summer Hairstyles: Pastel Hair Colours

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Pastelowe odcienie

  Delikatne pastelowe odcienie to kolejny letni akcent. Nicole Richie i Kelly Osbourne prezentują pastelowe odcienie włosów. Jeżeli nie jesteś przekonana czy spodobasz się sobie w pastelowych czy różowych odcieniach włosów, możesz na początek zmienić jedynie odcienie końcówek.

  Wskazówka: Pastele są ciepłe i sprzyjają przyciemnionej słońcem karnacji.

  2014 Summer Hairstyles: Braided Hairstyles

  © Getty Images  

  Letnie fryzury 2014: Warkocze

  Warkocze są równie mocną częścią lata jak parasolki, zdobiące letnie koktajle serwowane podczas przyjęć na plaży. Ten pleciony z boku warkocz jest idealną propozycją na letnie dni.

  Wskazówka: Klasyczny warkocz można wzbogacić kolorowymi gumkami.