PL_SK_Professionel_Link_160x31
Stylizacja

Stylowo i na bok

Stylowo i na bok
Nieokiełznane blond fale Cary Delevingne zostały zaczesane na bok przed ramię. Dwie błyszczące spinki podtrzymują włosy z tyłu głowy.
© Getty Images

Kobiety, które mają długie włosy w sposób naturalny zaczesują je przed ramię. Proste, kręcone, falujące czy splecione włosy zebrane przed ramieniem tworzą wyjątkowo atrakcyjną stylizację. Możesz wypróbować jedną w wielu wersji czesanych z boku fryzur.

 • Włosy można zaczesać przed ramię niezależnie od tego czy są proste, kręcone, falujące czy splecione. Taka stylizacja pozwala kreować uczesania na dowolne okazje. W niemal wszystkich przypadkach asymetria staje się frywolnym akcentem fryzury. Swobodny charakter stylizacji zachęca do kreatywności. Dobrej zabawy!

 • Jak układać włosy po jednej stronie

  Sposobów na ułożenie włosów po jednej stronie jest wiele. Jeżeli fryzura ma przedziałek, włosy układane są na bok po przeciwnej stronie. W przypadku tego uczesania, włosy muszą sięgać co najmniej do ramion. Na wiele sposobów można także upinać włosy z tyłu głowy.. Możesz wykorzystać do tego niemal niewidoczne wsuwki albo podkreślić fryzurę ozdobnymi spinkami lub ciekawymi dodatkami.

  Włosy można zaczesać na bok i układać  przed ramieniem alboskręcać  bądź zaplatać  pasma. Zaczesując włosy na bok można także stworzyć stylizację przypominającą undercut. W tym przypadku włosy po jednej stronie przedziałka są gładko zaczesane i układają się bardzo blisko skóry głowy. Rosario Dawson (na zdjęciu w naszej fotogalerii) poszła o krok dalej i naprawdę zgoliła włosy nad uchem.

  Włosy zaczesane na bok możesz układać zgodnie z naturalnym kierunkiem wzrostu włosów. Możesz także samodzielnie  stworzyć fale, loki lub wyprostować kosmyki w zależności od Twoich osobistych upodobań i fantazji. W wyjątkowo frywolnej wersji, włosy zaczesane na bok są ściśle lub luźno splecione.

  Fryzury układane z boku można łączyć z grzywką czy pasmami tworzącymi  fale w poprzek czoła.

  Kreatywność nie zna granic!. Wypróbuj różne wersje stylizacji fryzur zaczesanych na bok i wybierz tą, która najlepiej pasuje do Ciebie. Pianka do włosów, puder dodający objętości i wosk będą bardzo pomocne w układaniu fryzur, ułatwią stylizację i nadadzą włosom połysk.

 • Fotogaleria: gwiazdy zaczesują włosy przed ramię

  Długie włosy skręcone z boku

  © Getty Images  

  Długie włosy skręcone z boku

  Kristen Stewart skręciła po jednej stronie głowy swoje delikatnie falujące, ciemne włosy, układając je do tyłu. Skręcone pasmo upięła wsuwkami, a pozostałe pukle ułożyła przed ramię.

  Zaplatana fryzura ślubna

  © Getty Images  

  Zaplatana fryzura ślubna

  Na powyższym zdjęciu Maika Monroe (była dziewczyna Zaca Efrona) wygląda jak panna młoda. Po lewej stronie głowy jej układające się w fale blond włosy zostały zaplecione w warkocz francuski. Pozostałe włosy układają się swobodnie przed prawym ramieniem. 

  Koński ogon z boku

  © Getty Images  

  Koński ogon z boku

  Amerykańska modelka Angela Lindvall zebrała włosy z boku w kucyk.

  Zaczesane na bok fale

  © Getty Images  

  Zaczesane na bok fale

  Fryzura Reese Witherspoon jest glamour. Jej obszerne, sprężyste fale pięknie lśnią.

  Włosy zaczesane na bok i długa grzywka

  © Getty Images  

  Włosy zaczesane na bok i długa grzywka

  Kanadyjska piosenkarka Carly Rae Jepsen ("Call Me Maybe") prezentuje modną wersję zaczesanej na bok fryzury. Jej długie włosy ułożone są przed lewym ramieniem. Końce zostały skręcone. Długa grzywka stanowi bardzo charakterystyczny akcent tego uczesania.

  Zaczesane na bok długie kosmyki

  © Getty Images  

  Zaczesane na bok długie kosmyki

  Aktorka i modelka Nina Dobrev ("Vampire Diaries”) zaczesała swoje długie ciemne włosy na bok przed prawe ramię. Fryzura nawiązuje sprężystością i nisko umiejscowionym przedziałkiem do lat 80-tych. Włosy nad czołem ułożono w obszerną falę, która przechodząc w poprzek czoła łączy się z pozostałymi pasmami.

  Średniej długości włosy zaczesane na bok

  © Getty Images  

  Średniej długości włosy zaczesane na bok

  Aktorka Marley Shelton ("Krzyk 4") pokazuje jak stylizować na bok włosy średniej długości. Po jednej stronie głowy włosy z pomocą wosku zaczesane są gładko do tyłu, po drugie stronie układają się swobodnie w fale z podwiniętymi końcami.

  Undercut i włosy zaczesane na bok

  © Getty Images  

  Undercut i włosy zaczesane na bok

  Mieszkanka Nowego Jorku Rosario Dawson ("Sin City", "Trance") poszła o krok dalej. Zamiast zaczesywać włosy po jednej stronie głowy, zgoliła ja nad lewym uchem. Jej gęste ciemne włosy układają się przed prawym ramieniem w swobodne fale. Bez wątpienia asymetria zwraca uwagę.