beology

beology

Pierwsza spersonalizowana marka premium od Schwarzkopf, dla luksusowej pielęgnacji włosów i niezwykłych efektów. Inspirowana potężną mocą głębin mórz - wzbogacona o ekstrakt z głębin mórz i brunatną algę znaną z właściwości antyoksydacyjnych.

 

Zaawansowany system pielęgnacji beology dogłębnie odżywia wnętrze włosa.
Wyjątkową formułę dodatkowo podkreślają odpowiednie kroki rytuałów pielęgnacji.

 

Dopasowane do wyjątkowych potrzeb Twoich włosów w 4 liniach:
REGENERACJA, NAWILŻENIE, WYGŁADZENIE, ODNOWIENIE

 

Kolejne kroki rytuałów pielęgnacji beology odpowiadają za oczyszczanie, pielęgnację, intensywną regenerację oraz kuracje do spłukiwania i kuracje bez spłukiwania. Rytuał sprawi, że Twoje włosy poczują różnicę w trzech wymiarach piękna: miękkości, wygładzenia i blasku.

Jak beology zmienia Twój dzień?

Beology to różnorodne produkty, które możesz dowolnie łączyć ze sobą w ramach 3 linii pielęgnacyjnych: regenerującej, nawilżającej i wygładzającej. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane tak, by współgrać ze sobą i docierać do najgłębszych warstw włosa zapewniając dogłębne odżywienie. Każdy z produktów beology ma odpowiednie działanie od wewnętrznych włókien kory włosa aż po jego powierzchniowe warstwy. Po połączeniu produktów ze sobą, wkroczysz na nowy poziom piękna: włosy są niezwykle miękkie, gładkie i lśniące.