Schwarzkopf

Color Lounge

 

Masz pytania dotyczące włosów? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu.

 

Zadzwoń do nas! (jeśli to możliwe, wyślij SMS lub skontaktuj się za pośrednictwem aplikacji whatsapp)

Chcesz wypróbować nową stylizację? Jeśli tak, znalazłaś się we właściwym miejscu. Niezależnie od tego, czy szukasz porady w kwestii farbowania, pokrycia siwych włosów, delikatnego zabarwienia czy intensywnej, długotrwałej koloryzacji – tutaj znajdziesz porady i wskazówki odnośnie farbowania włosów i właściwej pielęgnacji. Zaciekawiona? A zatem — miłego przeglądania!

null

TUTORIALE: DODAJ KOLOR DO TWOJEJ ULUBIONEJ STYLIZACJI!

 

Zainspiruj się i twórz nowe stylizacje krok po kroku!

 

 

 

null

DOWIEDZ SIĘ WSZYSTKIEGO NA TEMAT FARBOWANIA WŁOSÓW

 

Przejrzyj nasze artykuły i dowiedz się wszystkiego o aktualnych trendach w stylizacji włosów – znajdziesz tam porady, wskazówki i wiele więcej!

 

 

null

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Masz jakieś pytania, sugestie lub życzenia? Zadzwoń lub napisz do nas — skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

 

 

Farbowanie włosów: Tutoriale

Nasze najlepsze wskazówki i porady dotyczące farbowania włosów

Współczesna koloryzacja podkreśla wielowymiarowość i głębię koloru. Poznaj techniki farbowania włosów, które urzekły kobiety na całym świecie.
Zmiana koloru włosów nie zawsze daje takie rezultaty, jakich oczekujemy. Dowiedz się, jak farbować włosy oraz odrosty, by uniknąć nierównego koloru włosów.
Znudził Ci się kolor włosów, ale nie jesteś gotowa na drastyczne zmiany? Koloryzacja strandlights to idealne rozwiązanie i sposób na zniewalający efekt!
Jak uzyskać refleksy na włosach? Kiedy zdecydować się na refleksy na włosach? Czy jasne pasemka na ciemnych włosach to dobry pomysł? Sprawdź!
Fryzura w kolorze czekoladowego brązu to pyszna i niskokaloryczna opcja dla Twojego unikalnego stylu. Poznaj wszystkie wcielenia czekoladowych włosów!
New trends for grey hair

Siwe włosy

Nowe trendy dla szarych włosów


  • Ten artykuł zawiera galerię
Szare włosy są modne nie tylko wśród naturalnie siwych kobiet - młodsze pokolenie dołącza do nowego trendu. Sprawdź najlepsze fryzury dla srebrnych włosów.
Czarne włosy, manifestujące dojrzałą elegancję i dodające tajemniczości, muszą być podkreślone odpowiednią stylizacją, aby objawić swoje prawdziwe piękno.
Pielęgnacja siwych włosów polega na ich wzmocnieniu, nadaniu blasku oraz zapobieganiu pojawiania się żółtych tonów. Sprawdź, czy wiesz, jak dbać o siwe włosy!
Miała być elegancka platyna i urzekający odcień, a wyszły włosy w kolorze kurczaka? Dowiedz się, jak pozbyć się żółtego blondu po nieudanym farbowaniu!

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!