Kobieta z czarnymi lśniącymi włosami
Koloryzacja | Czarne włosy

Fryzury, które podkreślą piękno czarnych włosów

Gwiazdy lubią zaskakiwać nowymi fryzurami i kolorem włosów. Wiele z nich stawia na czerń, by zmienić coś w wizerunku, nie rezygnując z długości. Jednak czy proste, długie czarne włosy to jedyna odpowiednia fryzura dla brunetek? Oczywiście, że nie! Prezentujemy najpiękniejsze fryzury z czarnych włosów.

Jak dobrze wyglądać w czarnych włosach

null

Dita Von Teese wie, jakie fryzury pasują do jej czarnych włosów

Czarne włosy są piękne! Podkreślają dojrzałość, dodają nutę tajemniczości i ekstrawagancji. Te cechy stają się szczególnie wyraźne, gdy twarz ma jasną czy porcelanową karnację. Czarne włosy nie powinny jednak zakrywać twarzy. Stąd świetnym wyborem będą koński ogon czy upięcie. Średniej długości lub długie czarne włosy można zaczesać za ucho po jednej lub po obu stronach. Grzywka nie powinna być ani zbyt długa ani zbyt głęboko wcięta. Długie czarne włosy możesz ułożyć na plecach lub modnie zaczesać na bok.

Skręcane i plecione fryzury nie pasują do tego koloru, gdyż włosy czarne kojarzą się bardziej ze stylową elegancją, niż romantyczną, figlarną fryzurą. Dedykowanymi długimi i krótkimi fryzurami dla brunetek są minimalistyczne cięcia i stylizacje: geometryczne, proste boby i grzywki oraz gładkie fryzury są idealne dla tego koloru. Jeżeli nosisz włosy falowane, układaj je w duże, dobrze podkreślone fale tak jak Lane Del Rey.

Fotogaleria: Czarne włosy - fryzury idealne

Czarne włosy - czy są dla Ciebie?

Zanim zdecydujesz się przefarbować włosy na czarno, rozważ, czy na pewno będą pasować do Twojej karnacji, stylu bycia i ubrań. Podpowiadamy, co powinnaś rozważyć przed metamorfozą.

Odkryj: Włosy czarne