Kobieta z fryzurą bob w średnim blondzie
Koloryzacja | Blond włosy

Średni blond z jasnymi akcentami

Pasemka lub jaśniejsze końce dodają średniej długości włosom blond strukturę i podkreślają ich piękno. Wyjątkowo atrakcyjny, naturalny efekt można uzyskać łącząc odcienie karmelu i jasnego blondu.

W niezauważony sposób średni blond wdarł się przebojem na salony i światowe wybiegi. Tradycyjnie wszystko, co średnie, uważane jest za nudne. Z pewnością nie odnosi się to do włosów w średnim blondzie, które tworzą niezliczone możliwości koloryzacyjne i rozmaite opcje struktury. Światło odbijane od złotych czy karmelowych włosów tworzy piękny wizualnie efekt, jednak równie atrakcyjnie prezentują się na co dzień włosy w odcieniu chłodnego średniego blondu. Do obu rodzajów idealnie pasują proste fryzury – bob, krótkie cięcie, beach waves czy luźne koki.

Stylizacja fryzury Kate Mary

null

Kate Mara i jej średni blond

Dłuższa wersja fryzury bob święci triumfy, gdyż pasuje bardzo wielu kobietom. A co najważniejsze, świetnie wygląda w każdym kolorze, także na włosach w kolorze średni blond. Najlepszym dowodem jest aktorka Kate Mara, która do koloryzacjiywa farby średni blond. Swoje lekko falujące włosy dodatkowo rozjaśnia na końcach, otrzymując bardzo naturalny efekt. Nieco ciemniejsze włosy u nasady i swobodny styl fryzury nadają jej nowoczesnego wyglądu.

Jak układać włosy w kolorze średni blond?

  1. Na wilgotne włosy nałóż sól morską w sprayu. Zwieść głowę w dół i wysusz pasma. Zalecamy użycie dyfuzora.

  2. Kolejne pasma włosów owijaj wokół prostownicy i skręć wokół osi. Końce włosów podkręć, nadając pasmom piękny kształt litery S.

  3. Całość utrwal lakierem.

 

 

W naszej fotogalerii prezentujemy piękne fryzury dla włosów w kolorze średni blond i zdradzamy, jak samodzielnie je wykonać.

 

Fotogaleria: gwiazdy, które kochają średni blond

Odkryj: Włosy blond