Kobieta z miodowym odcieniem blondu
Koloryzacja | Konsultacja koloru

Miodowy blond – słodki styl

Czy ten odcień jest dla Ciebie nowy? A może już go testowałaś? Miodowy blond znowu jest w modzie. Słodycz, nie tylko z nazwy, i ciepło tego odcienia sprzyjają prawie każdej karnacji. Podpowiadamy, jakie stylizacje i makijaż najlepiej pasują do miodowego odcienia blond.

Blond ma wiele oblicz. Bogata gama odcieni nie ułatwia konkretnego wyboru. Skandynawski, platynowy, a może bronde? Aby ułatwić podjęcie decyzji, przyjrzeliśmy się bliżej najbardziej uwodzącemu odcieniowi włosów blond: miodowemu. Miodowy blond znów powraca do łask trendsetterów.

Komu pasuje miodowy blond?

Komu pasuje? Ciepły odcień miodowego blond pasuje osobom w typie urody, charakterystycznym dla ciepłej jesieni, różanego lata I delikatnej wiosny.

Kto powinien unikać? Chłodny typ urody zbyt mocno kontrastuje z ciepłym, miodowym odcieniem blond, odbierając „Królewnom Śnieżkom” ich wyrazistość.

Jak dopasować makijaż do miodowego blondu?

Warto unikać kontrastów i z miodowym blond nie łączyć czerni czy srebrnych i szarych akcentów. Lepiej trzymać się ciepłych odcieni. Złote, kremowe i czerwone elementy makijażu rozświetlą stylizację.

Absolutny hit: naturalny makijaż i czerwone usta.

 

Fotogaleria: Miodowy styl