Kobieta z włosami w kolorze truskawkowego blondu
Koloryzacja | Truskawkowy blond

Truskawkowy blond

Delikatny blond i płomienna czerwień – ich połączenie skutkuje truskawkowym blondem. Letnie słońce doda mu jeszcze świetlistych refleksów. Bella Thorne może być ambasadorką nowego trendu w koloryzacji. Radzimy, jak uzyskać truskawkowy blond o właściwych proporcjach blondu i czerwieni: proponujemy kilka wyjątkowo atrakcyjnych stylizacji.

Wszystkie kolory mogą jawić się w niezliczonych odcieniach i każdy z nich jest na swój sposób piękny. Truskawkowy blond dzięki swej delikatności i intrygującym refleksom niesie w sobie płomienność czerwonych włosów. Trendsetterzy już zacierają ręce, szykując się na zmianę odcienia na truskawkowy blond. W końcu ten nowy trend sam w sobie jest już manifestem.

Truskawkowy blond: czy ten odcień jest dla Ciebie?

Truskawkowy blond ma w sobie delikatność średniego blondu i płomienność czerwieni. Niektóre odcienie truskawkowego blondu uznawane są za modne, przede wszystkim jasne odcienie czerwieni. Będzie w nim dobrze wszystkim osobom o jasnej, różowej karnacji.

Truskawkowy blond: dobieramy strój i makijaż

Do truskawkowego blondu pasują wszystkie kolory. Będzie doskonale komponować się z czerwoną suknią, różowym T-shirtem czy zieloną marynarką, tworząc bardzo młodzieżową i nowoczesną stylizację. Przygaszone kolory współgrają z tym odcieniem tworząc eleganckie, spokojne kompozycje. Podobnie zestawienia sprawdzają się w przypadku makijażu. Truskawkowy blond wygląda dobrze niezależnie od palety barw, jakiej użyjesz – zarówno naturalny makijaż jak i sceniczny (czy też typu smokey) stworzą wyjątkową, charakterystyczną kompozycję z tym modnym odcieniem włosów.

Jak uzyskać truskawkowy blond

Ostateczny efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Jeżeli Twoje włosy są jaśniejsze dobrze sprawdzi się szampon koloryzujący. Jeżeli Twój wyjściowy odcień jest ciemniejszy od tego, jaki chcesz uzyskać docelowo, ostateczny efekt koloryzacji będzie mniej intensywny.

Pielęgnacja truskawkowego blondu

Najlepszy wygląd truskawkowego blondu zapewnią po prostu zdrowe włosy. Specjalnie dobrane kosmetyki pozwolą utrzymać intensywność czerwonych tonów. Ponieważ co do zasady podstawą tego odcienia jest blond a czerwień stanowi jedynie dodatek - rekomendujemy stosowanie pielęgnacji przeznaczonej do włosów blond.

W naszej fotogalerii można zobaczyć kilka propozycji stylizacji, w których mogliśmy zobaczyć Bellę Thorne i piękno jej truskawkowych blond włosów.

Fotogaleria: Truskawkowy blond