Victoria Beckham z delikatnymi długimi lokami
Stylizacja | Fryzury z loków

Fryzura miesiąca – delikatne loki Victorii Beckham

Poza talentem do biznesu, projektowaniem ubrań,  karierą modelki i piosenkarki, Victoria Beckham ma też duże wyczucia stylu. Tu widzimy ją w niezwykle eleganckich, delikatnych i lśniących lokach, które naturalnie opadają przed lewym ramieniem. Żaden dodatkowy element  nie zakłóca linii uczesania. Prostota fryzury podkreśla piękno włosów. Pokazujemy jak samodzielnie wykonać taką fryzurę.

Victoria Beckham dorastała w Harlow w hrabstwie Essen. Już od najmłodszych lat  za cel stawiała sobie nieustanne dążenie do doskonałości. Swoje życie prywatne i zawodowe dzieli między Europę a USA. Od samego początku szczęście stało po stronie Victorii. Kochająca i bogata rodzina z pewnością zapewniła jej dobry start w życie. Pomiędzy 1994 a 2000 rokiem występowała w zespole Spice Girls. Brytyjski magazyn Top of the Pops nazwał ją “'Posh Spice”. Nie miała nic przeciwko, widocznie to określenie po prostu do niej pasuje.

Światowe uznanie zdobyła jako Spice Girl, następnie solistka, modelka, i projektantka. Jednym z jej adoratorów był David Beckham, gwiazda brytyjskiego footballu, który wkrótce stał się jej mężem. Para osiąga stale kolejne sukcesy.

Dzisiaj Victoria Beckham jest właścicielką rozwijającego się prężnie przedsiębiorstwa i święci triumfy jako projektantka i modelka. Stale umacnia swój charakterystyczny styl oparty na prostocie linii i stonowanych kolorach. Klasyczny i jednocześnie nowoczesny look w stylu Beckham jest już dobrze znany w świecie mody. Jej fryzury są równie proste i efektowne jak jej stroje. Skromne, zaczesane na bok pukle włosów są świetnym przykładem nienarzucającego się, ale zawsze pięknego stylu. Działalność biznesową i kolejne sukcesy udaje się jej godzić z wychowywaniem czwórki dzieci.

Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się, jak krok po kroku modelować fryzurę w stylu Victorii Beckham.

Niezbędne produkty i akcesoria

Takie lśniące loki wykonać można na długich włosach. Do ich stworzenia potrzebna będzie lokówka i produkt termoochronny, który pozwoli utrzymać zdrowy wygląd włosów. Olejek do włosów zagwarantuje miękkość i nada połysk. Lakier do włosów nada fryzurze odpowiednią trwałość.

Wskazówki stylizacyjne

1. Zrób niewielki przedziałek z boku. Włosy przeczesz, układając je przed ramieniem.

2. Nałóż produkt termoochronny na niższą część włosów i z pomocą lokówki układaj zakręcone pasma.

3. Przedziel włosy na średniej szerokości pasma. Pasmo po paśmie nawijaj włosy do połowy długości na lokówkę i rozwiń po ok. 5 sekundach. Górna partia włosów pozostanie prosta.

4. Pasma odwijaj delikatnie z lokówki. Jeżeli loki nie będą wystarczająco ścisłe, nawiń je ponownie na lokówkę.

5. Palcami nadaj lokom kształt i ułóż je przed ramionami. Stylizowanie dłońmi, a nie grzebieniem, nadaje charakteru stylizacji.  

6. Kroplę olejku do włosów rozetrzyj w dłoniach i nakładaj od nasady w kierunku końców. Olejek nie tylko nabłyszcza włosy, ale także zapewnia im pielęgnację.

7. Z pomocą lakieru nadaj fryzurze odpowiednią trwałość.