Modelka z długimi kręconymi włosami
Stylizacja | Fryzury z loków

Fryzury z loków ze światowych wybiegów


Masz ochotę na falujące włosy i różnego rodzaju fryzury z lokami? Prezentujemy sześć inspiracji z wybiegów, które być może zechcesz wypróbować. Nasze wskazówki pomogą stworzyć zarówno dzikie, puszyste loki jak i miękkie, romantyczne fale, a nawet koki z loków.

Za kulisami pokazów mody w Mediolanie, Paryżu i Nowym Jorku pracuje całkiem spory sztab stylistów fryzur. To oni tworzą fryzury modelek i modeli zgodnie z najnowszymi trendami mody. Czuwają też nad tym, żeby fryzury - z lokami i nie tylko - idealnie dopełniały prezentowane stroje. Dzięki cierpliwości i praktyce można uzyskać te same rezultaty w domu. Upewnij się, że masz pod ręką właściwe narzędzia. Należą do nich szczotka z naturalnym włosiem i lekką rączką oraz suszarka do włosów z dyfuzorem. Zanim zaczniesz, sprawdź także wyposażenie swojej szafki w łazience. Potrzebować będziesz lakieru do włosów kręconych i pianki. Dodatkowe dłonie najlepszej przyjaciółki także nie zaszkodzą. Przygotuj wszystko przed rozpoczęciem stylizacji swojej perfekcyjnej fryzury z loków. I niech zacznie się zabawa!

 

Nie myj włosów tuż przed ich stylizacją. Będą łatwiejsze do ułożenia! Wystarczy delikatnie je zwilżyć. Pamiętaj, że włosy powinny być całkowicie suche i chłodne przed usunięciem wałków, papilotów lub szczotek. W przeciwnym razie Twoja fryzura z lokami szybko opadnie.

Fryzury z lokami prosto z wybiegów