Katy Perry z rozpuszczonymi długimi włosami z opaską
Stylizacja | Opaska

Jak urozmaicić wakacyjne uczesanie?

Opaski, szaliki, bandanki, czapki, spinki mogą być fascynującymi, figlarnymi czy artystycznymi dodatkami do fryzury. Akcesoria przyciągają wzrok i są praktyczne. Pozwalają wyrazić własny styl i chwilowy nastrój, a także utrzymują włosy na miejscu. Puść wodze fantazji, eksperymentuj, baw się dodatkami!

Akcesoria, które wykorzystujemy do ozdabiania fryzur wykonywane są z rozmaitych materiałów i mają zróżnicowany styl – od figlarnego po wyrafinowany i artystyczny. Dodatki pozwalają wyrazić siebie i kreować dowolne stylizacje w zależności od nastroju i chwilowych upodobań. Oczywiście projektanci mody nie mogliby nie zatroszczyć się o tak ważny element wyglądu jak dodatki. W naszej fotogalerii znajdziecie inspiracje do tworzenia rozmaitych fryzur wykorzystujących ciekawe akcesoria.

Kreatywne dodatki do wakacyjnych uczesań

W świecie mody bliską krewną piękna jest użyteczność. Artystyczne i piękne dodatki zyskują uznanie, gdy są praktyczne i funkcjonalne, pozwalają utrzymać fryzurę i wyrazić styl. Zdobienie włosów ma wielowiekowe tradycje, które praktykują zarówno kobiety jak i mężczyźni. Wybór akcesoriów jest bardzo szeroki. Używa się ich do zdobienia koków, gładkich uczesań, warkoczy, loków i fal. Podobnie jak w przeszłości, również współcześnie kobiety uatrakcyjniając fryzury sięgają po kwiaty, pióra, tkaniny, nakrycia głowy czy biżuterię.

Fotogaleria: Oryginalne dodatki, które ożywią każdą fryzurę