Hilary Duff z długimi blond falowanymi włosami
Stylizacja | Fryzury z rozpuszczonych włosów

Na fali - stylizacja Hilary Duff

Naturalnie ułożone fale i przedziałek po środku głowy to jedna z ulubionych propozycji aktorki I piosenkarki, Hilary Duff. Te naturalnie wyglądające upięcia, nosi nawet na tak prestiżowych uroczystościach jak rozdanie Złotych Globów. Radzimy jak wykonać podobną stylizację.

Hilary Duff jest młodą i piękną kobietą sukcesu. Jej kariera, podobnie jak w przypadku wielu innych utalentowanych amerykańskich piosenkarek, rozpoczęła się od udziału w telewizyjnych spotach reklamowych. Potem pojawiły się role w serialu Disney Channel „Lizzie McGuire” oraz takich produkcjach jak np. „Kopciuszek”. Grała też u boku znanych nazwisk, jak choćby John Cusack. Hilary zadebiutowała także wokalnie - w 2003 roku wydała studyjny album „Methamorphosis” z hitem „Reach Out”. Potem m. in. podpisała kontrakt z nowojorską agencją modelek IMG Models i uruchomiła własny biznes pod nazwą „Stuff by Hilary Duff”. Dzięki temu magazyn Forbes uznał ją za jedną z najlepiej zarabiających gwiazd. W 2010 roku poślubiła kanadyjskiego hokeistę Mike’a Comrie a w marcu 2012 roku urodziła synka Lucę.

Fryzury Hilary Duff

Na fali. Stylizacja Hilary Duff

W 2007 roku, naturalnie piękna Hilary Duff nosiła brązowe włosy w częściowym upięciu (zdjęcie po prawej). W 2014 jej proste, blond pasma układały się swobodnie (zdjęcie po lewej).

Widać jak uroda Hilary Duff idzie w parze z jej pozytywnym nastawieniem, energią i charyzmą. Odbiciem tego są włosy .Od dłuższego czasu nosiła brązy, teraz postawiła na blond. Fryzury są cieniowane i prostowane, czasem pofalowane. Najczęściej jednak, Hilary układa je swobodnie przed ramionami. Tak było m. in. na uroczystości rozdania Złotych Globów 2015, gdzie pojawiła się w sukni wieczorowej projektu Rani Zakhem. Całej stylizacji towarzyszyły, układające się w swobodne fale włosy. Jaśniejsze pasma stanowiły tu akcent kolorystyczny, który na cieniowanych włosach wyglądał bardzo naturalnie.

Niezbędne produkty i akcesoria do stworzenia tej stylizacji

Sól morska w sprayu, produkt termoochronny, prostownica, pasta matująca.

Krok po kroku

1. Umyj włosy szamponem i spryskaj solą. Przedziel włosy po środku i dokładnie wysusz.

2. Nałóż na włosy produkt termoochronny, a następnie, przy pomocy prostownicy, układaj fale tym sposobem:

Wydziel szerokie pasma i włóż je w środek prostownicy na wysokości brody. Prostownicę obracaj w niewielkim stopniu - przez chwilę przytrzymaj, a następnie przesuń nieco w dół i skręć do środka. Powtórz to, tym razem przesuwając w dół i skręcając na zewnątrz.

Postępuj analogicznie z kolejnymi pasmami, zaczynając zawsze od poziomu ucha. W ten sposób stworzysz duże fale.

3.  Poukładaj fale palcami. Aby nadać fryzurze matowy wygląd, nałóż kolejną porcję soli. Jeżeli chcesz, możesz podkreślić także końce - skorzystaj dodatkowo z matowej pasty do włosów.