Natalie Portman z francuskim kokiem
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Podpatrzone na czerwonym dywanie: Złote Globy 2011

Czerwony dywan rozwinięty. Gwiazdy i celebryci z Hollywood dostojnie przechadzają się po nim w drodze na galę. Magia działa. Taka uroczystość zawsze przyciąga uwagę. Gwiazdy na rozdaniu Złotych Globów 16 stycznia 2011 zaprezentowały także nowe fryzury. Niektóre ekscentryczne, inne efektowne lub trendy, ale wszystkie interesujące.

Po raz sześćdziesiąty ósmy piękne gwiazdy Hollywood stąpały po czerwonym dywanie w drodze do sal hotelu Beverly Hilton. Oszałamiały olśniewającymi kreacjami i wieczorowymi sukniami od znanych projektantów. Jak zwykle szyku całości dodawały fryzury. Podczas uroczystości otwierającej sezon festiwali i wręczania nagród kobiece włosy dodały splendoru imprezie. Największe osobistości filmu zaprezentowały różne fryzury, wyrafinowane uczesania, idealne upięcia w stylu lat sześćdziesiątych i kobiece loki. Nieoczekiwanie, doskonale uczesane klasyczne fryzury stały się gorącym trendem.

Prezentujemy dziesięć najciekawszych fryzur. W prezencie – uczta dla oczu: pięciu mężczyzn z doskonale uczesanymi włosami.

Złote Globy 2011: najlepsze fryzury gwiazd