Kristen Stewart z rudymi włosami w plecionym upięciu
Stylizacja | Warkocz

Fryzury na czerwonym dywanie: Kristen Stewart

Na czerwonym dywanie fryzury Kristen Stewart często przykuwają uwagę gości. Nas zainspirowało asymetryczne uczesanie z romantycznie układającym się w fale kosmykiem i luźno splecionym kłosem.  

Kristen Stewart należy do grona młodych, utalentowanych aktorek Hollywood. Odkryta podczas szkolnych występów teatralnych aktorka, dziś święci triumfy chwalona za rolę Belli Swan w sadze Zmierzch.

Styl Kristen Stewart

Poza dokonaniami aktorskimi, Kirsten Stewart zdobywa uznanie także za swoje stylizacje. Świetnie dopasowane stroje i uczesania sprzyjają tworzeniu charakterystycznego wizerunku aktorki. Choć na co dzień Kisten preferuje swobodny styl – jeansy, T-shirt i bluzy, to na wielkie gale wybiera piękne suknie i dopasowane stylizacje.

Fryzury Kristen Stewart

Fryzury Kristen Stewart

Aktorka Kristen Stewart swoimi uczesaniami zmienia look. Widzieliśmy ją w kobiecym częściowym upięciu, falach i cieniowanej fryzurze retro.

Kristen Stewart lubi eksperymentować z kolorem i nowymi cięciami. Jej styl jest swobodny i wyróżnia się nawet w ekstrawaganckim środowisku Hollywood. Półupięcie orzechowych włosów (po lewej) pozwala w pełni wydobyć piękno twarzy aktorki. Wygląda kobieco i nieco staromodnie. Nieco bardziej nieokiełznany look i swobodnie układające się fale widzimy na zdjęciu środkowym. Cieniowana fryzura retro to stylizacja stworzona na potrzeby roli Joan Jett w „Runaways”.

Kristen Stewart i jej swobodny splot

Kristen Stewart swobodnie ułożony warkocz kłos

Kristen Stewart nosi czerwony odcień włosów z wyraźnym ciemnym odrostem. Włosy związała nisko w koński ogon i zaplotła swobodnie w warkocz kłos. Szerokie pasmo włosów okala luźno twarz. Jego koniec ułożony jest w okazały lok.

Aktorka Kristen Stewart zmieniła kolor włosów na czerwony dla roli w komedii “Amercian Ultra”. Bez skrępowania odsłania ciemny odrost.
Głęboko osadzony przedziałek z boku jest równie nieprecyzyjny jak zapleciony w kłos kucyk. Kontrastuje z nim doskonale wystylizowane pasmo zakończone lokiem. Kosmyk ułożony jest w okazały lok, a całości kompozycji dopełnia intensywna czerwień włosów.

Niezbędne produkty i akcesoria

Pianka dodająca objętości, przezroczysta gumka, lokówka i lakier do włosów.

Jak stylizować fryzurę w stylu Kristen Stewart

 

  1. Niewielką ilość pianki nałóż na końce włosów. Dzięki temu układanie ich będzie łatwiejsze, a stylizacja trwalsza.
  2. Przedziel włosy nisko i czasowo zignoruj pasmo nad czołem.
  3. Pozostałe włosy zbierz nisko z tyłu głowy i podziel na dwa równe pasma. Chwyć każde z nich w obie ręce.  
  4. Zewnętrzną połowę lewego pasma przełóż nad wewnętrzną prawego pasma.
  5. Następnie wydziel zewnętrzną część prawego pasma i przełóż nad wewnętrzną częścią lewego.
  6. Kontynuuj aż powstanie warkocz kłos.
  7. Koniec warkocza zwiąż przezroczystą gumką.
  8. Poluzuj nieco pasma dla uzyskania efektu swobodnej fryzury.
  9. Gdy warkocz jest gotowy, lokówką podkręć pozostałe z boku pasmo.
  10. Lakierem utrwal gotową fryzurę.

 

Wskazówka dotycząca makijażu: Dobrym pomysłem będzie kontrastujący z lekkością uczesania precyzyjny makijaż. Kirsten Stewart postawiała na make-up typu „przydymione oko” i naturalny odcień pomadki.