Kobieta z długimi rozpuszczonymi blond włosami
Stylizacja | Fryzury wieczorowe

Fryzury na studniówkę, dzięki którym się wyróżnisz

W wyborze odpowiedniej stylizacji na wielki bal nie ma ograniczeń! Wszystko, co ładne jest dozwolone - od romantycznych koków zdobionych akcesoriami (Bella Thorne) przez wspaniałe fale i podwijane boby (Taylor Swift) po morskie splatane w warkocze fale. Oto fryzury na studniówkę dla królowej balu.

Fryzury na studniówkę – stylowo i kreatywnie

null

Bella Thorne nadała swojej fryzurze odświętnego charakteru dzięki biżuteryjnej spince. Doskonała fryzura na studniówkę i inne bale!

Wielki bal nie musi ograniczać kreatywności w wyborze fryzury. Co powiesz na udawanego boba albo wspaniałe fale? W układaniu nieodzownym partnerem okaże się lokówka. Zbierz nisko włosy w koński ogon, podwiń jego koniec i upnij spinkami. Z pomocą lakieru utrwal fryzurę, zabezpieczając ją na długie godziny wspaniałej zabawy. Warkocze to także jedna z ulubionych fryzur na studniówkę, podobnie jak wszelkiej maści eleganckie lub luźno upięte koki. Swobodnie splecione wyglądają uroczyście, ale nie nazbyt poważnie. Pięknym akcentem fryzury na bal gimnazjalny bądź maturalny mogą być wszelkie biżuteryjne ozdoby do włosów, a kwiaty wplecione we fryzurę tworzą równie ujmujący kontrast. Dobrym pomysłem może być zaczesany na bok, luźno spleciony warkocz, zdobiony akcesoriami lub bez dodatków - wiele trendów w jednej stylizacji! Mamy nadzieję, że w naszej fotogalerii znajdziesz inspirację do stworzenia eleganckiej fryzury na studniówkę. 

Fotogaleria: fryzury na studniówkę i inne bale