Kobieta z krótką wieczorową fryzurą
Stylizacja | Fryzury wieczorowe z krótkich włosów

Misternie ułożone: fryzury na studniówkę z krótkich włosów

Krótkie włosy zawsze wyglądają tak samo”. Wiele osób tak myśli, ale prawda jest taka, że kreatywne wieczorowe stylizacje tworzą z krótkich włosów prawdziwe wabiki idealne na (prawie) na każdą okazję.

Twiggy – to ona stała się symbolem modowej rewolucji w latach 60., lansując krótkie włosy. W wyniku obalenia reżimu długości, na szafot poszły nie tylko włosy, ale i spódnice. Władzę przejęły pixie i mini. Odważne kobiety zaczęły nosić się krótko i tak pozostało do dzisiaj. Gwiazdy pokroju Carey Mulligan z pewnością mogą to potwierdzić. Poza precyzją cięcia, bardzo krótkie włosy wymagają dużej pewności siebie. To ona jest niezbędna, by pokazać się w modnej i bardzo krótkiej fryzurze. Nagrodą jest pełna możliwości stylizacyjnych fryzura o ogromnym potencjale do wykorzystania w trakcie wieczorowych stylizacji.

Fryzury na studniówkę z krótkich włosów

Aby przekształcić dowolną krótką fryzurę w wieczorową kreację glamour możesz za pomocą żelu gładko zaczesać włosy do tyłu albo pozwolić długiej grzywce opadać na twarz – od twojej wyobraźni zależy, jak to zrobisz. Pamiętaj, że potargana fryzura pixie pasuje również na okazję jaką jest bal studniówkowy. Będzie atrakcyjnie kontrastować z wieczorową suknią. Duże, piękne kolczyki wyglądają bardziej imponująco u kobiet ze stylowymi krótkimi fryzurami. Przed studniówką warto poszukać inspiracji zanim podejmie się ostateczną decyzję w jakiej fryzurze wieczorowej z krótkich włosów zaprezentuje się tego szczególnego dnia. Być może znajdziesz je w naszej galerii.

Fryzury wieczorowe dla krótkich włosów