Taylor Swift z gładko zaczesanym do tyłu bobem
Stylizacja | Gładkie uczesanie

Uczesanie w stylu Lily Collins

Lily Collins jest utalentowaną aktorką i piosenkarką. Wie także doskonale, jak prezentować się w najlepszym świetle. Jej zaczesana do tyłu fryzura w niewymuszony sposób podkreśla urodę tej pięknej kobiety. Radzimy, jak samodzielnie wykonać podobne uczesanie.

Jako profesjonalna aktorka i piosenkarka Lily Collins (córka muzyka, Phila Collinsa) stworzyła swój własny styl. Świetnie radzi sobie zarówno w pracy jak i na czerwonym dywanie. Na studiach zajęła się dziennikarstwem i robi to dotychczas pisząc artykuły o przemyśle rozrywkowym. Swego czasu publikowała w takich tytułach jak 'Seventeen','Teen Vogue' oraz 'Los Angeles Times' -  jako nastolatka tworzyła reportaże z premier filmowych i hollywoodzkich eventów. Jej dorobek dziennikarski został nawet doceniony nagrodą „Young Hollywood Award”.

Styl Lily Collins

Lily Collins obok swoich talentów i znajomości świata rozrywki ma kolejny wyjątkowy wyróżnik - jest oszałamiająco piękna. To z pewnością sprzyja rozwojowi jej kariery w świecie konkurencyjnego przemysłu rozrywkowego.

Lily Collins wie jak dopasować fryzurę do własnych upodobań i zamierzonego stylu. Na premierze „Writers” (po lewej) wystąpiła w długich mahoniowych włosach, uczesanych gładko i z precyzyjnym przedziałkiem.
Na zdjęciu po środku widzimy ją w ciemnym odcieniu blond. Tym razem jej włosy są obcięte równo i ułożone bardzo swobodnie.
Zdjęcie po prawej przedstawia Lily w ciemnym odcieniu brązu i krótszej długości włosach - ułożony w lekkie fale bob dobrze oddaje niezwykłą energię aktorki.

Natomiast na światowej premierze filmu „Love, Rosie” Lily  wystąpiła w innej, ciekawej stylizacji boba. Włosy zostały zaczesane do tyłu, a ta niewielka zmiana pozwoliła na stworzenie bardzo kobiecego i jednocześnie profesjonalnego wyglądu. Radzimy jak wykonać to uczesanie.

Zaczesana do tyłu fryzura Lily Collins

Krok 1
Nałóż produkt termoochronny na włosy i wygładź je.

Krok 2
Następnie od nasady włosów nałóż piankę stylizacyjną i wysusz całość suszarką, zaczesując włosy do tyłu.

Krok 3
Włosy natapiruj u nasady, nadając uczesaniu objętości.

Krok 4
Używając wosku wygładź włosy w kierunku tyłu głowy.

Krok 5
Włosy po obydwu stronach głowy upnij wsuwkami, podkreślając w ten sposób kształt fryzury.

Krok 6
Na koniec całość utrwal super mocnym lakierem.