Stylizacja | Fryzury damskie

Holland Roden - specjalistka od zmian

Aktorka Holland Roden jest znana przede wszystkim z serialu "Teen Wolf". Jednak nam kojarzy się z czymś jeszcze: zamiłowaniem do metamorfoz! Sprawdźcie, jak czesze się na codzienne i większe wyjścia.

Nożyczki i farby fo włosów odstaw w kąt! Do zmiany wizerunku wystarczy kilka trików stylizacyjnych. Holland Roden prezentuje cztery różne stylizacje ułożone na długich cieniowanych włosach. A wszystko bez cięcia!

Stylizacja 1: Swobodna fryzura

Nowa fryzra, nowa Ty

Holland Roden nosi zarówno klasyczny kok (po prawej) jak i częściowe upięcie (po lewej)

Przygotowanie się na wyjście z przyjaciółmi, zakupy czy popołudniowe spotkanie z koleżanką to codzienna sprawa. Wtedy przydają się szybkie fryzury, które wymagają minimum wysiłku. Holland Roden prezentuje nowoczesną wersję koka i półpięcia.

Stylizacja 2: Fryzura dla profesjonalistek

Nowa fryzra, nowa Ty

Holland Roden w rozpuszczonych i związanych w kucyk włosach. Obydwie fryzury wygladają elegancko i schludnie.

W świecie biznesu więcej znaczy mniej, zwłaszcza w temacie fryzur. Słodkie fryzurki są zdecydowanie passe. Prosta fryzura w połączeniu z pewnością siebie i kompetencjami będzie zdecydowanie działać na Twoją korzyść. Holland Roden możemy zobaczyć w dwóch wersjach takiej fryzury. Po lewej, proste rozpuszczone włosy ułożone są na bok, odsłaniając twarz. Do biura dobrze sprawdzi się także zwykły koński ogon.

Stylizacja 3: Wyjście na kolację

Nowa fryzra, nowa Ty

Cieniowane włosy ułatwiają układanie zarówno delikatnych fal jak i stylizację eleganckiego upięcia.

Te stylizacje doskonale sprawdzą się na wieczornych kolacjach, wyjściach z dziewczynami czy uroczystych spotkaniach. Długie włosy stanowią o wyjątkowo kobiecym wyglądzie. Zmierzwione upięcie z przedziałkiem po środku wydaje się być doskonałym pomysłem na wielkie uroczystości.

Stylizacja 4: Czas na imprezę

Nowa fryzra, nowa Ty

Niewymuszona elegancja według Holland Roden.

Być może wcale nie masz ochoty na wyjście, ale nie wypada Ci odmówić. Jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby tworzyć skomplikowaną stylizację, wystarczy związać włosy w kucyk lub ułożyć wyżej grzywkę - to zawsze eleganckie i odpowiednie opcje na imprezę. Końce włosów Holland Roden układają się w loki, które aktorka uwielbia.