one dam image
Color Expert | Pielęgnacja

Szampon zamykający kolor

 • one dam image
 • one dam image
 • one dam image
 • Intensywna odżywka zamykająca kolor

  Jak wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

  Prosto z półki sklepowej, intensywna odżywka, zawierająca technologię OMEGAPLEX, która zapewnia dłuższą ochronę koloru i przeciwdziała łamliwości włosów. To doskonała ochrona pomiędzy koloryzacjami.

  Zapewnij sobie i swoim włosom wyjątkową pielęgnację. Produkty do pielęgnacji włosów, które można używać nie tylko po koloryzacji Color Expert, ale z każdym innym produktem do koloryzacji.

   

 • Odżywka zamykająca kolor

  Nowy poziom w pielęgnacji włosów.

  Aby uzupełnić innowacyjny system koloryzacji, Schwarzkopf opracował innowacyjną linię produktów do pielęgnacji włosów.

  Zastosuj odżywkę zamykającą kolor po myciu włosów, a zobaczysz zachwycający efekt: silne, zdrowo wyglądające włosy chronione przed przyszłymi zniszczeniami. Poczuj różnicę! Produkty do pielęgnacji włosów, które można używać nie tylko po koloryzacji Color Expert, ale z każdym innym produktem do koloryzacji.

   

 • Szampon zamykający kolor

  Profesjonalna koloryzacja do stosowania w domu, to nie wszystko co proponujemy. Aby uzupełnić innowacyjny system koloryzacji, stworzyliśmy szampon Color Expert, który można stosować nie tylko po koloryzacji Color Expert, ale z każdym innym produktem do koloryzacji dla doskonałego piękna włosów i widocznie lepszej jakości włosów.
  - Silne, zdrowo wyglądające włosy: struktura włókna jest wzmocniona, mikro-wiązania naprawione, a włosy chronione przed przyszłymi zniszczeniami.
  - Zamknięta intensywność koloru: włosy są zauważalnie lśniące.
  - Głęboko regeneruje włosy i znacząco poprawia ich jakość.

  Dla lepszych rezultatów stosuj również odżywkę i intensywną odżywkę zamykającą kolor Color Expert.