Technologia

Marki | KOLORYZACJA | Color Expert

Technologia

Poznaj unikalną technologię OMEGAPLEX®.

Zobacz, jak stosować OMEGAPLEX® w 3 prostych krokach.

Przeczytaj o naszych technologicznych innowacjach w koloryzacji:

Thomas Hippe

Dr. Thomas Hippe, Dział rozwoju produktów do koloryzacji włosów Schwarzkopf

Zapytaliśmy doktora Thomasa Hippe, odpowiedzialnego za opracowanie profesjonalnych i rynkowych receptur produktów do koloryzacji włosów Schwarzkopf, o tajemnicę kryjącą się za unikalną technologią OMEGAPLEX®.

Jak opisałby Pan zniszczone włosy, zwłaszcza po koloryzacji?

W ciągu ostatnich kilku lat zdiagnozowaliśmy 4 najczęściej występujące cechy uszkodzonych włosów:

  •  łamliwość włosów;
  • kruchość włosów;
  •  porowatość włosów;
  •  szorstkość włosów.

Biorąc to pod uwagę, zaczęliśmy pracę nad formułą kremu koloryzującego, który zapewnia doskonały kolor i doskonałą pielęgnację, aby przeciwdziałać zniszczeniom.

Czy produkt do domowej koloryzacji może naprawdę połączyć pielęgnację i koloryzację?

null

Tak. Dzięki profesjonalnej technologii przeciw łamaniu się włosów Color Expert można połączyć długotrwałe kolory, doskonałe pokrycie siwych włosów, a równocześnie zauważalnie lepszą jakość włosów.

 

Jak dokładnie działa technologia OMEGAPLEX®.
Wspiera mikro-wiązania, które są czynnikiem spinającym mikrowłókna we wnętrzu włosa, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze i bardziej odporne na zniszczenia. A wszystko podczas koloryzacji. Color Expert zapewnia do 90% mniej złamanych włosów w porównaniu do włosów przed koloryzacją.
 

To oznacza, że dzięki Color Expert minimalizujesz czynnik obciążający strukturę włosa, nawet podczas regularnej koloryzacji?

Tak. Opracowaliśmy 3-stopniowy system, aby ten czynnik zminimalizować. Technologia OMEGAPLEX® chroni, wygładza i wzmacnia włosy zarówno w trakcie, jak i po koloryzacji.  Color Expert to innowacyjne rozwiązanie, które chroni kondycję włosów.