Schwarzkopf

Color Lounge

 

Masz pytania na temat koloryzacji włosów? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

 

Chcesz przetestować nowy wygląd? Jeśli tak, to trafiłaś we właściwe miejsce. Bez względu na to, czy szukasz ogólnych porad odnośnie koloryzacji, farbowania siwych włosów czy koloryzacji trwałej - znajdziesz tu pomocne rady i wskazówki, jak zadbać o swoje włosy. Zainteresowana? Zapraszamy do do przeglądania Schwarzkopf Color Lounge.

null

PORADNIKI: POKOLORUJ SWÓJ WYGLĄD!

 

Poszukaj inspiracji i stwórz swój nowy wygląd krok po kroku!

null

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT FARBOWANIA WŁOSÓW

 

Przeglądaj nasze artykuły i przeczytaj o najnowszych trendach w koloryzacji, poradach odnośnie aplikacji i wiele, wiele innych!

null

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Masz pytania, uwagi lub sugestie? Zadzwoń lub napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!

Farbowanie włosów: poradniki

LIVE Spray

LIVE Spray

Najlepsze rady i wskazówki odnośnie koloryzacji włosów

Dekoloryzacja włosów pozwoli Ci wrócić do naturalnego koloru lub zatuszować efekty nieudanej koloryzacji. Sprawdź, jak ją wykonać dla najlepszych efektów!
Współczesna koloryzacja podkreśla wielowymiarowość i głębię koloru. Poznaj techniki farbowania włosów, które urzekły kobiety na całym świecie.
Zmiana koloru włosów nie zawsze daje takie rezultaty, jakich oczekujemy. Dowiedz się, jak farbować włosy, by uniknąć nierównego koloru włosów.
Znudził Ci się kolor włosów, ale nie jesteś gotowa na drastyczne zmiany? Koloryzacja strandlights to idealne rozwiązanie i sposób na zniewalający efekt!
Jak uzyskać refleksy na włosach? Kiedy zdecydować się na refleksy na włosach? Czy jasne pasemka na ciemnych włosach to dobry pomysł? Sprawdź!
Fryzura w kolorze czekoladowego brązu to pyszna i niskokaloryczna opcja dla Twojego stylu. Zobacz wszystkie wcielenia czekoladowych włosów i wybierz swój kolor!
New trends for grey hair

Siwe włosy

Nowe trendy dla szarych włosów


  • Ten artykuł zawiera galerię
Szare włosy są modne nie tylko wśród naturalnie siwych kobiet - młodsze pokolenie dołącza do nowego trendu. Sprawdź najlepsze fryzury dla srebrnych włosów.
Czarne włosy, manifestujące dojrzałą elegancję i dodające tajemniczości, muszą być podkreślone odpowiednią stylizacją, aby objawić swoje prawdziwe piękno.
Pielęgnacja siwych włosów polega na ich wzmocnieniu, nadaniu blasku oraz zapobieganiu pojawiania się żółtych tonów. Sprawdź, czy wiesz, jak dbać o siwe włosy!
Miała być elegancka platyna, a wyszły włosy w kolorze kurczaka. Też to znasz? Dowiedz się, jak pozbyć się żółtego blondu po nieudanym farbowaniu.

Zawsze chętnie służymy pomocą!