Model z blond włosami
Koloryzacja | Blond włosy

Męskie fryzury blond: największy trend

Niektórzy mężczyźni rozjaśniają swój naturalny kolor włosów na blond. Oto znani panowie, którzy zdecydowali się pofarbować swoje męskie fryzury na blond, w całości lub tylko pasma. Przed zmianą koloru włosów, przeczytajcie nasze wskazówki.

null

David Garrett zyskał sławę dzięki swojemu wyjątkowemu talentowi muzycznemu i aranżacjom najpopularniejszych utworów popowo-rockowych na skrzypce. Znany jest również ze stylowego wyglądu i nietypowej męskiej fryzury. Jego gęste długie włosy są nie tylko częścią jego rozpoznawalnego stylu, ale także przyczyną zazdrości wielu kobiet. Skrzypek przyciąga uwagę nie tylko długością włosów, ale także rozjaśnionym odcieniem blond. Niewielu mężczyzna dokonało równie wyjątkowych wyborów stylizacyjnych jak David Garrett.

 

Rozjaśnianie włosów u mężczyzn wiąże się z dwoma cechami: 1. pewnością siebie i odwagą; 2. zamiłowanie do bycia w centrum uwagi. Męskie fryzury w blond odcieniu budzą większe zainteresowanie niż w brązowym, nie wspominając o rozjaśnionych włosach blond, oglądanych na męskich głowach. Włosy blond przypisują noszącemu je mężczyźnie takie cechy jak otwartość, a nawet dobroć czy piękno księcia z bajki, oczywiście młodego księcia. Rozjaśnione fryzury u mężczyzn są często łączone z młodością, beztroską dni spędzanych na plaży. Bez wątpienia tacy mężczyźni przywiązują wagę do stylizacji. Inaczej nie zaprzątaliby sobie głowy koloryzacją.

 

Rozjaśnianie włosów u mężczyzn: liczne odcienie blond

Projektant Henry Holland (po lewej), piosenkarz Nick Carter (w środku) i piłkarz Philippe Mexes (po prawej) w pasmami blond.

Efekt rozjaśniania zależy od naturalnego kolory włosów. Wierzchnia warstwa włosów Davida Garretta ma wyraźnie żółtawy odcień. I trudno nie dostrzec kontrastu, jaki tworzy z pozostałymi partiami włosów. Z kolei Henry Holland wybrał karmelowe pasma blond, które płynnie komponując się z naturalnym kolorem włosów, nie wychodzą na pierwszy plan. Warto pamiętać, że jeżeli masz naturalnie ciemny kolor włosów, rozjaśnienie ich na blond będzie bardzo widoczne. Odrastające włosy będą tworzyć mocny kontrast z jasnymi partiami. Gwiazda zespołu Backstreetboys Nick Carter (jasnobrązowe włosy) i francuski piłkarz Philippe Mexes (włosy ciemnobrązowe) rozjaśnili wybrane pasma włosów. W ten sposób udało im się wpleść ciekawy element do stylizacji, a przejścia między poszczególnymi odcieniami są bardzo wyraźne.