Kobieta, która zdecydowała się na włosy blond z brązem
Koloryzacja | Blond włosy

Zmiana koloru z blondu na brąz

Laura Haddock i Elisabeth Moss lubią eksperymentować z kolorem włosów, zmieniając blond na brąz, aby za chwilę ponownie odwrócić kierunek. Kolor włosów ma całkiem spory wpływ na wygląd, a jego siła zależy od indywidualnych cech i temperamentu każdej osoby.  

„Blondynki brunetki, kocham wszystkie kobiety”-  tak brzmią słowa jednej z piosenek Roberta Stolza. Każdy kolor włosów jest piękny pod warunkiem, że pasuje do osoby, która  go  nosi. Nie ma żadnego powodu, dla którego nie warto byłoby eksperymentować z różnymi kolorami włosów. A więc czy warto przełączyć się z blondu na brąz?

 

Laura Haddock i Elisabeth Moss zmieniły blond na ciemny brąz, a potem powróciły do jasnych odcieni. Na ich przykładzie widać, jak zróżnicowany wpływ na wygląd może mieć zmiana koloru.

 

Zmiana koloru z blond na brąz i z brązu na blond: Laura Haddock

Brytyjska aktorka Laura Haddock (na zdjęciach powyżej) nieustannie zmienia kolor włosów z blond na brąz, by wkrótce powrócić z brązu na blond. Jej wizerunek zmienia się wraz z ze zmianą koloru. Wiele osób kojarzy jasne falujące włosy i centralnie ułożony przedziałek z latem, słońcem i plażą. Blond często uważany jest za wyjątkowo promienny. W ciemnych odcieniach brązu aktorka wygląda romantycznie, a zarazem władczo.

Zmiana koloru włosów z blond na brąz: Elisabeth Moss

Odważne przejście od ciemnego brązu do włosów w kolorze blond

Elisabeth Moss

Aktorka Elisabeth Moss (‘Mad Men’) wygląda wspaniale niezależnie od tego czy jej włosy mają odcień blond, czy brązowy. W ciemnych odcieniach gwiazda sprawia wrażenie pewnie stąpającej po ziemi, a blond dodaje jej delikatności i pokazuje jasną  stronę jej urody. Niczym słoneczna rama wokół obrazu, granica pomiędzy jasnym odcieniem włosów, a twarzą staje się delikatniejsza i mniej charakterystyczna.

Blond czy brąz, a może włosy blond z brązem? - ten sam odcień, różne fryzury

Laura Haddock nosi długie, powiewające swobodnie blond włosy, podczas gdy Elisabeth Moss dla sowich jasnych włosów wybrała krótkie cięcie. Efekt jest jednoznaczny. Długie i falujące blond pasma wyglądają miękko i kobieco. Z kolei krótkie włosy blond odmładzają wygląd i dodają elegancji.

 

Od połączenia koloru i fryzury zależeć będzie, jak zostaniesz odebrana przez inne osoby. Długie, luźno zebrane brązowe pasma Laury Paddock, podkreślają zmysłowy wygląd gwiazdy. Elizabeth Moss wygląda stylowo, nosząc krótki bob i asymetryczną grzywkę.

 

Warto pamiętać, że o wyglądzie koloru włosów, decydują ich ciecie i uczesanie. A to kolejne narzędzia, które mogą stać się narzędziem modyfikacji stylu.