Komu pasują długie blond włosy
Koloryzacja | Blond włosy

Głosowanie: Komu bardziej pasuje blond

W czerni, brązie czy blondzie – Emma Roberts i Demi Levato zawsze prezentują się oszałamiająco pięknie. Ostatnio obydwie aktorki zmieniły swój ciemny odcień włosów na blond. Którą z Pań wybralibyście na ambasadorkę nowych odcieni blond – Emmę czy Demi? Zapraszamy do głosowania!

Emma Roberts i Demi Levato zmieniły kolor włosów z ciemnego na jasny blond. Podzielcie się Waszymi opiniami na temat tego, która z nich wygląda lepiej.

Blond jest jednym z najbardziej pożądanych odcieni włosów. Fryzura w tym kolorze często stwarza wrażenie lekkości nawet, wtedy gdy blond pasm jest tylko kilka. Jasny kolor sprzyja rysom twarzy i przyciąga do niej wzrok. Ale w tych zachwytach warto zachować  umiar! Nie każdemu jednak blond pasuje. Włosy w blond odcieniach mogą sprawić, że skóra twarzy wyglądać będzie blado lub matowo.

Aktorki i piosenkarki Emma Roberts (bratanica Julii Roberts) i Demi Lovato postanowiły zmienić ciemny kolor włosów na olśniewający jasny blond. Demi Levato zdecydowała się zamienić swój rockowy styl na bardziej kobiecy blond krótko przed udziałem w imprezie charytatywnej. Rok wcześniej zaskoczyła swoich fanów nowym blond wizerunkiem, by szybko powrócić do swojego naturalnego ciemnego odcienia brązu. Jak długo tym razem potrwa zmiana koloru włosów?

Emma Roberts również nie debiutuje w odcieniu blond. Jej ostatnia zmiana na jasny blond jest kolejnym eksperymentem na drodze ku idealnemu odcieniowi włosów. Tym razem dodatkowo wydłużyła swoje sięgające ramion włosy.

Która z nich - Emma Roberts czy Demi Lovato wygląda lepiej w nowym odcieniu blond? Zapraszamy do głosowania!