Młoda kobieta o włosach w kolorze czekoladowy brąz
Koloryzacja | Brązowe włosy

Czekoladowy brąz we włosach

Cudowna i absolutnie niskokaloryczna – czekolada to najnowszy trend we fryzjerstwie. Elegancki i intensywny czekoladowy brąz jest bardziej popularnym kolorem niż kiedykolwiek, prezentując się doskonale w zmysłowych i pełnych niuansów stylizacjach. Ujawniamy fryzury i makijaże, które doskonale łączą się z czekoladowymi włosami. Oto idealne fryzury dla włosów w kolorze czekoladowego brązu!

Tak niesamowicie miękki. Nowy trend kolorystyczny jest oparty na wysokiej jakości czekoladzie i jest niczym nasz gust: ciemny i elegancki. W najbliższym czasie nie nasycisz się wystarczająco tym rodzajem czekoladowego brązu. Podobnie jak prawdziwy przysmak, także nasza stylizacja z czekoladowymi włosami w roli głownej zawiera rozmaite rodzaje kakao (bardzo ciemne, ciemne, półsłodkie) i oszałamia feerią barw. Tendencje w koloryzowaniu różnymi odcieniami skupiają się na ciemnych odcieniach czekoladowego koloru. Jednocześnie zwyczajny i niebanalny - poznaj możliwości stylizacji brązowych włosów od jego najlepszej strony:

Ekstra ciemny czekoladowy brąz

Kobieta z ciemnymi czekoladowymi włosami

Coś dla kochających słodycze. Na wybiegu modnej marki Chloé można było zaobserwować krótko ścięte loki o dodatkowo wzmocnionym ciemnym odcieniu czekolady.

Ciemna czekolada zawiera zwykle bardzo dużą zawartość kakao (70 procent lub więcej). Nic więc dziwnego, że jest bardzo ciemna, a jej odpowiednika w świecie farb do włosów niemal nie da się odróżnić od czarnego. Czekoladowe akcenty są widoczne tylko wtedy, gdy spojrzysz bliżej.

Fryzury i stylizacja: Pozdrowienia z Momo! Krótka, kręcona fryzura, którą nosi tutaj modelka Ari Westphal (na zdjęciu), emanuje ciemnym odcieniem czekolady, który daje całości świeży wygląd. Ta stylizacja jest bardzo na luzie, zwłaszcza dzięki lekkiemu potarganiu włosów. Czekolada dla pięknego wyglądu!

Porada dotycząca makijażu: podkreśl oczy! Krótka, modna fryzura w czekoladowym brązie doskonale harmonizuje z seksownym kocim okiem albo mocno zaakcentowanymi brwiami. Alternatywnie możesz zaaplikować także czerwoną szminkę na usta. Kontrast pomiędzy jaskrawym kolorem szminki a soczystym odcieniem czekolady wywoła olśniewający efekt – efekt wow!

Włosy w kolorze ciemnego czekoladowego brązu

Czekoladowy brąz we włosach

Ta sama marka, inny odcień: Chloé lubi również ciemną czekoladę

Zawartość kakao w ciemnej czekoladzie oscyluje wokół 55 procent i jest nieco niższa w porównaniu do intensywnego smaku czarnej czekolady. Odpowiednie odcienie brązu we włosach wydają się także nieco lżejsze lub bardziej miękkie. Czekoladowy brąz w tym wydaniu prezentuje się wspaniale i aksamitnie – cóż za smaczny kolor włosów!

Fryzury i stylizacja: Wywinięta i falista grzywa wprowadza trochę ruchu do ciemnych włosów. Dzięki kędzierzawej strukturze odbija światło w przypadkowy sposób, wizualnie rozjaśniając ciemną barwę fryzury.


Porada na temat makijażu: Nie wahaj się słodzić rzeczy! Dziewczęcy, ledwo widoczny makijaż w odcieniach nude w połączeniu z czekoladowymi włosami z refleksami odświeży Twój wygląd. Kolory takie jak róż będą doskonale służyć jako miękki kontrapunkt intensywnego odcienia włosów, co czyni je idealnym dodatkiem dla czekoladowego koloru włosów!

Półsłodka czekolada we włosach

Czekoladowy brąz we włosach

Oto stylizacja, która sprawi, że rozpłyniesz się w buzi! Projektantka Judy Wu wysyła na wybieg modelki z kokami w barwach półsłodkiej czekolady. Czy może być coś smaczniejszego?

W czekoladzie półsłodkiej ilość cukru i kakao używanego do przygotowania przysmaku jest na tym samym poziomie. Dlatego ta słodsza wersja jest zwykle wykorzystywana do ozdoby wypieków, ciastek lub pralin. Albo np. do dekoracji włosów! Czemu nie? Ciepłe, jasne, intensywne – nieco lżejszy odcień czekoladowego brązu znakomicie balansuje stylizację i sprawia, że całość jest bardziej wyważona.


Fryzury i stylizacja: urokliwy węzeł z włosów, widoczny na wybiegu podczas pokazu kolekcji Judy Wu (na zdjęciu), przejmuje czekoladowy brąz i wynosi go ponad szczyty. Przy okazji łatwo osiągnąć genialny efekt uboczny: przy tej fryzurze dla włosów czekoladowych twarz jest znakomicie podkreślona i najlepiej prezentują się jej kształtne rysy.

Porada na temat makijażu: Bądź subtelna! Róż nie tylko wyczarowuje rumiane policzki, ale także perfekcyjne kontury. Zastosuj lekki brąz poniżej kości policzkowych i połyskujący odcień różany na policzkach. Ciesz się wspaniałą stylizacją i znakomitą fryzurą dla ciemnobrązowych włosów!