Katy Perry z fioletowymi pofalowanymi włosami
Koloryzacja | Egzotyczne kolory włosów

Fryzjerskie wybory Katy Perry

Przed kilkoma dniami, 25 października, Katy Perry świętowała kolejne urodziny. Z tej okazji prezentujemy kilka jej najciekawszych propozycji stylizacyjnych. Aktywna na scenie aktorka i piosenkarka często zmienia swój wizerunek, ale niezależnie od uczesania i koloru włosów, zawsze pięknie wygląda i zaraża uśmiechem.

Fryzjerskie wybory Katy Perry

Katy Perry w pięknych ciemnych lokach

W 2008 roku, dzięki singlowi „I Kissed a Girl”, Katy Perry stała się znana publiczności na całym świecie. W tym samym momencie pożegnała się także ze swym dotychczasowym wizerunkiem i wykonywaną muzyką gospel. Bo trzeba wiedzieć, że Katy przyszła na świat w Kalifornii jako córka nawróconych pastorów, którzy mieli za sobą burzliwą młodość. Jej rodzina to także wyjątkowa mieszanka - artystka ma korzenie portugalskie, niemieckie, irlandzkie i angielskie.

Katy lubi zaskakiwać swoim wyglądem. Choć jej naturalny odcień włosów to ciemny blond, to w ostatnich latach jednak często go zmieniała, eksperymentując z blondem, fioletem, czernią. Jako doskonale radząca sobie na scenie performerka, dobrze wie, jak adaptować swój wygląd do nowych ról.

Upięcia Katy Perry

Fryzjerskie wybory Katy Perry

Niezależnie od charakteru upięcia, twarz Katy zawsze wygląda błyskotliwie.

Upięcia należą do ulubionych uczesań Katy. Nie jest to specjalnie zaskakujące, zważywszy na szerokie spektrum możliwości stylizacyjnych jakie oferują. Piosenkarka uwielbia uwodzić publiczność i w raz z każdym kolejnym występem odsłania swoje nowe oblicze.

Katy w wersji glamour (po lewej): Na europejskiej premierze filmu dokumentalnego „Part of Me in 3D”, w lipcu 2012, Katy Perry zachwyciła dużej objętości kokiem. Niewielka złota opaska dodaje elegancji i stanowi ciekawy akcent.

Romantyczna Katy (po środku): Na after-party premiery“Wielkiego Gatsby”, w maju 2013, Katy uwodziła plecionym upięciem zdobionym dziewczęcą koroną z kwiatów.

Katy – elegancka i zadziorna (po prawej): Na festiwalu „iHeartRadio Music”, w 2013, Katy zaskoczyła stylizacją wzorowaną na Myszce Mickey - dwoma kokami upiętymi na szczycie głowy.

Koloryzacja według Katy Perry

Fryzjerskie wybory Katy Perry

Katy Perry nie waha się przed zmianą koloru włosów na różowy, blond, brąz czy jakikolwiek inny

Katy Perry zmienia kolory włosów niemal tak często jak uczesania.

Pełen blasku róż (po lewej): Na uroczystości rozdania nagród MTV, European Music Awards 2011, upięła włosy w stylu retro, zachwycając połyskiem różowych włosów.

Naturalnie wyglądający blond (po środku): Lansując swój własny zapach „MEOW!”, w grudniu 2011, Katy zaskoczyła publiczność występując w delikatnym odcieniu ciemnego blond.

Niebieski (po prawej): Podczas uroczystości Grammy Awards 2012 Katy Perry uzyskała wyjątkowy efekt stylizacyjny, łącząc wysokie upięcie z kobaltowym niebieskim odcieniem włosów.

Fryzjerskie wybory Katy Perry

Katy Perry lubi też eksperymentować z kolorowymi pasmami włosów

Artystyczna natura różnokolorowych pasm bardzo dobrze pasuje do Katy, a odcienie uzupełniające są starannie dobrane.

Ciemne włosy i dwa artystycznie wykorzystane odcienie (po lewej): Zielonkawo-niebieskie i czerwono-fioletowe odcienie pasm idealnie komponują się z falami na włosach Katy. Tą fryzurą zachwyciła w 2012 roku, na uroczystościach MTV Awards

Kolorowy kucyk (po środku): W 2012 roku Katy wystąpiła w długich, jedwabistych, przedłużonych pasmach, mieniących się odcieniami zieleni, błękitu i różu.

Swoboda i luz (po prawej): W czerwcu 2014 Katy Perry eksperymentowała ze swobodnie ułożoną wersją boba. Kilka dobrze ułożonych turkusowych pasm przyciąga uwagę i wprowadza element frywolności.