Kobieta z włosami w odcieniach czerwieni i fioletu
Koloryzacja | Egzotyczne kolory włosów

Kolorowe włosy: tęcza na głowie

Gwiazdy odkrywają jasne, pastelowe kolory włosów. Najnowszy trend w koloryzacji  łączy rozmaite odcienie. Czerwony i różowy kosmyk mogą więc doskonale komponować się z fioletowymi pasmami. Zielone pasma przechodzą w blond, przeplatając się z fioletem. Zapraszamy Was do świata kolorowych włosów!

Kolorowe włosy Lily Allen

null

Lily Allen w przeszłości pokazywała się we włosach w odcieniu intensywnego różu.

Teraz liczy się pełna paleta kolorów. Łączenie różnych żywych odcieni tworzy przestrzeń dla kreatywności, a przy zachowaniu artystycnznej wrażliwości, może stać się naprawdę ciekawą modową deklaracją. Teraz czas na Twój ruch i wybór ulubionych odcieni: życie jest tak kolorowe, jak je namalujesz!

 

Zestawiając na włosach różne odcienie możesz stworzyć naprawdę kreatywny look. Lilly Allen z pewnością wie, jak wykorzystać ten trik. Z uwielbieniem łamie schematy w koloryzacji. Na zdjęciu powyżej widzimy odcienie zachodzącego słońca, delikatne przejścia od ciemnego fioletu po róż i jasny pomarańcz. Cięcie podkreśla wyjątkowy charakter fryzury. Wcześniej Allen była fanką bardziej intensywnych kolorowych włosów (zdjęcie po prawej). Jaskrawy róż doskonale podkreśla jej ekscentryczny wizerunek. Do takich tęczowych włosów trzeba mieć odwagę!

Chloe Norgaar - ambasadorka tęczowych włosów

null

W rozumieniu Chloe Norgaard koloryzacja nie ma żadnych ograniczeń.

Trend na tęczowe odcienie włosów z pewnością spodobał się Chloe Norgaard. Nikt inny zdaje się nie zmieniać odcieni tak często, jak robi to ta amerykańska modelka. Ekstrawagancka fryzura i tęczowe włosy są jej znakiem rozpoznawczym. Niemal codziennie zaskakuje nową stylizacją.

Na uroczystości  Elle Style Awards 2014, Chloe Norgaard wystąpiła w różnych odcieniach włosów, w tym pastelowych. Połączyła fiolet i jasny odcień niebieskiego z pasmami w delikatnych tonacjach zieleni i różu. Włosy blisko nasady zdradzają jej naturalny odcień. Delikatne beach waves nadają fryzurze swobodny charakter.

 

Tęcza we włosach

Kolejne oryginalne propozycje Chloe Norgaard, największej fanki tęczowych włosów.

Podczas Belvedere Party (po lewej) Chloe Norgaard pojawiła się w żółtawym odcieniu włosów, który był szczególnie widoczny u nasady. Przy uszach włosy przechodziły stopniowo w jasny odcień różu. Dodatkową ozdobą były także fioletowe akcenty. Doskonała imitacja fryzury lat 80. dodatkowo podkręcała ekstrawagancki styl uczesania.

Kolejne show i kolejna koloryzacja. Podczas Whistles Show Chloe Norgaard wystąpiła w stylizacji nawiązującej do nurtu grunge. Przedzielone po środku włosy miały zielonkawy odcień. Na końcach zieleń traciła swoją moc, ustępując miejsca odcieniom blond.

Tęczowe kolory we włosach

null

Bella Thorn w stylizacji nawiązującej do Trującego Bluszczu, komiksowej przeciwniczki Batmana.

Długie włosy (długości boba lub dłuższe) dają bardzo duże możliwości koloryzacyjne i pozwalają na swobodne eksperymentowanie z trendem na tęczowe włosy.

Już sam wybór kolorów i ich zestawienie tworzy niezwykły look. Uzupełniony o ciekawą stylizację, pozwala kreować nowoczesny, artystyczny styl. Fryzura z przedziałkiem po środku idealnie podkreśli piękno zestawień kolorystycznych. Jasne kolory i gładkie włosy często skutkują młodym wyglądem. Fale mają swój własny urok, który także można podkreślić ciekawym, zaskakującym zestawieniem kolorystycznym.

Odrost można łatwo wkomponować w kolorowe włosy. Do Twojej dyspozycji jest pełna gama odcieni. Przedziel włosy po bokach lub po środku, noś różne rodzaje grzywek, dopasowując je do wybieranych kolorów.

Pielęgnacja tęczowych włosów

Odpowiednia ochrona koloru jest niezbędna, jeżeli chcesz utrzymać jego głębię i długotrwały efekt kolorystyczny. Nowoczesne produkty pielęgnacyjne dla włosów farbowanych pozwalają na długo zachować kolor włosów i zadbać o ich piękny wygląd. Optymalna pielęgnacja włosów farbowanych pozwoli utrzymać ich miękkość i blask, a w przypadku tęczowych włosów należy przyłożyć się do niej podwójnie.