Kobieta z różowymi pasemkami i akcentami
Koloryzacja | Egzotyczne kolory włosów

Różowe włosy: wyraź siebie!

Różowe włosy i pasma to świeży trend. Masz ochotę przetestować róż na głowie? Zobacz jak robią to gwiazdy.

Młode celebrytki wiedzą wszystko na temat natury różu. Ten odcień już nie jest dedykowany jedynie małym dziewczynkom i jest czymś więcej niż „słodkim kolorem”. To element stylizacji, którą współtworzą strój i dodatki. Avril Lavigne nosi makijaż typu smokey i podkreśla linię szyi nosząc różowe pasemka. Natomiast różowe usta Demi Lovato, jej strój i kucyk dają całkiem odmienny efekt wizualny. Pamiętaj, że mając różowe włosy wystarczy niewielka zmiana wybranych elementów, np. makijażu, aby stworzyć zupełnie odmienny, wyrazisty styl.

Różowe włosy: Często zadawane pytania

Z różem do twarzy

Cała w różu! Lily Allen z pewnością kocha róż. Jej modową deklaracją jest różowa opaska na włosach.

Jak zrobić różowe włosy?
Jeżeli masz jasne blond włosy wystarczy, że użyjesz szamponu koloryzującego. Jeżeli jednak Twoje włosy mają odcień nieco ciemniejszego blondu, sięgnij po produkt trwale koloryzujący. Możesz też po prostu wpiąć we włosy sztuczne różowe pasma. Pamiętaj, że przed nałożeniem różu na ciemne włosy należy je najpierw rozjaśnić, a także zapewnić im odpowiednie nawilżenie i pielęgnację.

 

Jak zrobić różowe włosy domowym sposobem?
Trwałe farbowanie włosów na różowo zdecydowanie bezpieczniej jest pozostawić profesjonalnemu fryzjerowi. Przed wizytą możesz jednak założyć na głowę perukę, użyć różowego flamastra do barwienia włosów lub przetestować nowy kolor komputerowo. W ten sposób upewnisz się, że dobrze wyglądasz w takim odcieniu.

 

Jaki makijaż pasuje do różowych włosów?
Naturalne, różowe odcienie podobnie jak czerń dobrze współgrają z różowymi włosami.

Brunetki i różowe włosy

Z różem do twarzy

Joss Stone i Kylie Jenner brązowe włosy przeplotły różowymi pasmami.

Róż jest najlepiej widoczny na włosach blond. Jednak brunetki mogą także pokusić się o taką awangardę, gdyż – jak widać na zdjęciach – różowe pasemka im także dodają uroku.

 

Joss ufarbowała pasma przy nasadzie włosów, a Kylie zdecydowała się na koloryzację włosów na ich końcach.

 

Wersja Kylie jest mniej odważna i pozwala uniknąć ciemnego odrostu.